Ak Parti Adayları Kağızmanda

 • Haber Saati : 09 Mayıs 2015, Cumartesi 08:35:34 - 5 Yıl önce eklendi.
AK Parti Kars Milletvekili adayları, Mehmet Uçum, Selahattin Bayribey ve Ensar Erdoğdu, İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş ile birlikte Kağızman’da seçim çalışmaları yürüttü.

  07 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde, seçim turlarına devam eden AK Partililer, beraberlerinde, AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleriyle birlikte ilçe esnasını ziyaret ettiler.
   
  Ziyaretler sırasında, 7 Haziran’dan sonra da AK Parti Hükümeti ile Kars ve Kağızman için yeniden bir hizmet döneminin başlayacağını ifade eden AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Uçum; hizmetlerin Kars'a akacağını kaydetti.
   
  Ziyaretlerinde, AK Parti hükümetinin 13 Yıllık hükümetleri döneminde yapılanları anlatan Uçum; “Bu süre içerisinde ekonomi vizyonumuzu tutarlı, etkili ve başarılı bir şekilde hayata geçirdik. Bu yeni kapsayıcı ekonomik modelimizin daha iyi anlaşılması için AK Parti öncesi dönemlerin hatırlanmasında büyük yarar vardır. Geçmiş ile mukayese edildiğinde, hemen her alanda olduğu gibi ekonomide de çarpıcı bir dönüşüm görülmektedir. Bu tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimize olumlu şekilde yansımaktadır. İnşallah bu ekonomik istikrar 7 Hazirandan sonrada devam edecektir” dedi.
   
  AK Parti Milletvekili adayı Salahattin Bayribey de ziyaretleri sırasında ilçe halkına yönelik yaptığı konuşmasında AK Parti’nin bugün Türkiye’nin içinde bulunduğu bölgenin en büyük ekonomisi ve en etkin siyasi aktörü durumuna geldiğini söyledi. Beyribey konuşmasında: “AK Parti iktidarları, tüm bunları halkından aldığı o büyük güven ve destekten dolayı sağlamıştır ve ben bu desteğin 12 Haziranda katlanarak devam edeceğinden hiç kuşkum yoktur. AK Parti gücünü daima milletten almıştır" diye konuştu.
   
  Yaptıkları ziyaretlerde milletin Ak Parti’ye teveccühünü arttırarak sürdürdüğünü gördüklerini ve bu teveccühün hem Kars hem Ülkemiz için daha çok iş yapma konusunda en büyük dayanakları olduğunu belirten AK Parti Kars Milletvekili adayı Av. Ensar Erdoğdu da: “Halkımız eski Türkiye’de yaşanan meseleleri artık yeniden yaşamak istemiyor. AK Parti olarak biz yeni Türkiye diyoruz, milletimiz de Kars'ımızda Yeni Türkiye’ye destek veriyor. Bu seçimden de hiçbir yoruma ihtiyaç bırakmayacak şekilde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde, hem ülke genelinde hem de Kars'ta milletimizle, değerli hemşerilerimizle birlikte büyük bir başarıya imza atacağız. 13 yıldır kesintisiz süren seçim geleneğini bir kez aha tekrarlayıp, milletimizle AK Parti’nin kopmaz gönül bağını sandığın iradesiyle bir kez daha tescilleyeceğiz inşallah” dedi.
   
  AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI HDP SEÇİM BÜROSUNU DA ZİYARET ETTİ
   
  AK Parti Kars Milletvekili Adayları Mehmet Uçum, Dr.Selahattin Bayribey ve Av.Ensar Erdoğdu Kağızman’da HDP Seçim bürosunu da ziyaret ederek, HDP’liler ile bir süre sohbet ederek başarılar dilediler. AK Partilileri, HDP Seçim bürosunda, HDP Kağızman İlçe Başkanı Kemal Avci ve ilçe yönetimi karşıladı. HDP Kağızman ilçe Başkanı Kemal Avcı yaptığı konuşmada Kobani’de öldürülen 34 vatandaşlarımızın hala failleri bulunamadı. Siz kazanır giderseniz bunları mecliste dile getirin diyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum ise konuşmasında, kendi dönemlerinde faili meçhul olayların olmadığını ve olanlarında bulunup adalete teslim edileceğinden kimsenin kuşkusunun olmaması gerektiğini söyledi.
   
  AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MUHTARLARLA DA BİR ARAYA GELDİ
   
  AK Parti milletvekili adayları köy ve mahalle muhtarları ile öğlen yemeğinde bir araya gelerek seçim vaatlerini paylaştılar. Kağızman Lokantasında düzenlenen öğlen yemeğinde AK Parti’nin anayasa değişikliği hazırlığında olduğunu da söyleyen Ak Partili adaylar, bunun için Kars'tan üç milletvekili çıkarmak istediklerini aktararak milletvekili seçimleri için muhtarlardan destek istediler. Muhtarlara seçim vaatlerini sunan adaylar, yemekten sonra muhtarların sorularına da yanıtladı.
   
  Kendilerine gösterilen yakın ilgiye teşekkür eden AK Parti Milletvekili adayları, büyüyen ve gelişen Kars’ta hizmetlerin yürütülmesi için vatandaşların yanı sıra esnafların duyarlı yaklaşımlarının sevindirici bir düzeyde olduğunu belirttiler.
   
  Tacettin DURMUŞ / KARS


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim