AKP'li Hamza Dağ, eski CHP'li meclis üyesine rozet taktı

 • Haber Saati : 25 Mart 2018, Pazar 16:19:35 - 3 Yıl önce eklendi.
AK Parti Buca İlçe Kongresi’nde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, partisine geçen CHP'li eski meclis üyesi Ercan Geçgel'e rozet taktı.

  AK Parti Genel Merkezin yeniden aday gösterdiği mevcut başkan Mustafa Arslan ile il yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek aday olan ve kararından geri adım atmayan Dr. Cafer Büyükalmus arasında geçmesi beklenen AK Parti Buca İlçe Kongresi’nde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, partisine geçen CHP'li eski meclis üyesi Ercan Geçgel'e rozet taktı. 

  DAĞ: ONUN PARTİYE GELMESİNİ ÇOK ARZULADIM 

  AK Parti AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ,  “Gençlik kollarından bu yana hep içinizde bulundum. Onun partiye gelmesini çok arzuladım” dediği CHP’li Buca Belediyesi eski Başkanı Ercan Tatı döneminde CHP Buca Belediyesi Meclis Üyesi olan Ercan Geçgel’i kürsüye çağırdı. AK Parti’ye geçen Ercan Geçgel’e rozetini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ taktı.

  BURADAKİ HEYECANLA ÇOK CİDDİ BİR DEĞİŞİMİ HEP BİRLİKTE SAĞLAYACAĞIZ

  Öğrenciliğini Buca’da yaptığını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Öğrenciliğimizi Buca’da geçirdik. Muhsin Yazıcıoğlu’nun 9’uncu ölüm yıldönümü. Buca 5’inci kongresini yapıyor. 6’ıncı kongrelerini yaparken Buca’da beşinciyi yapıyoruz. Bir önceki kongre yapılamadı. Ondan önceki kongreyi hatırlıyorum. Bir düğün salonunda yapmıştık.2099’da bu çıta bir şeylerin değişeceğinin elbet göstergesidir. Buradaki heyecanla Buca’da çok ciddi bir değişimi hep birlikte sağlayacağız” dedi.

  Dünyada 5 milyar insanın Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıdığını, bir milyar insanın Erdoğan’a hayranlık duyduğunu kaydeden Hamza Dağ, “Zaman zaman bazı sözler duyuyoruz. Cumhurbaşkanımıza yönelik. Boşuna yorulmayın. Boşuna üzülmeyin. Siz bu ülkenin bir ferdisiniz. Sizin de cumhurbaşkanınız lideriniz. Dünyada 7.5 -8 milyar insan var. Recep Tayyip Erdoğan 8 milyar insanın en az 5 milyarı Erdoğan’ı tanıyor. 5 milyar insandan bir milyar insan da Erdoğan’a hayranlık duyuyor ve seviyor. Moritanya, Somali, Endonezya, Mısır’a gittiğimizde sokaklar insan seliyle doluyor. Çünkü biz dünyanın her yerine medeniyet götürdük. Erdoğan Türkçe konuşuyor ama Moritanya insanının dilinde konuşmuyor. Ama siz yürekten konuşursanız yürekten bir şeyler ifade ederseniz, Davos’ta 15 Temmuz’da birileri bir şeyler söylesin diye değil, mazlumların mağdurların hakkını savunmak için bir şeyler ifade ederseniz dünyanın her yerinde bu şekilde sevgi duyulur” diye konuştu.

  BUCA’DA 30 MART AKŞAMI AK PARTİLİ KARDEŞİMİZİN BALKON KONUŞMASI YAPMASINI HAYAL EDELİM

  Dağ, Bucalılardan 2019 yerel seçimlerinde yerelde iktidar olduklarını hayal etmelerini istedi ve, “Büyükşehirde sonuç alamadık. Türkiye’nin he yerinde yaptığımız çalışmalarda bugüne kadar AK Parti’ye hiç oy verdiniz mi? Bize oy vereceğini söyleyenlerin oranında. Şu anda yüzde 45 oy alınıyorsa bize oy verenlerin oranı yüzde 60-65 civarında. O yüzden bu ulaşabileceğimiz bir oran. Buca’da 30 Mart akşamı bir AK Partili kardeşimizin balkon konuşmasını yapmasını hayal edelim. 30 Mart akşamı şu balkondan ya ben konuşma yapmam lazım ya Ahmet ya Mehmet konuşması yapması lazım. Böyle hayal kurarsak o yüzden ayağımıza kurşun sıkmış oluruz. 2019’a Buca hazır mı?” diye sordu.Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim