Başkan Gümrükçü, işçilerle buluştu

 • Haber Saati : 26 Nisan 2019, Cuma 16:59:52 - 1 Yıl önce eklendi.
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Belediyesi Şantiyesini ziyaret ederek belediye işçileriyle bir araya geldi.

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, belediye bürokratları ve meclis üyeleriyle belediye şantiyesine ziyarette bulunarak işçilerle bir araya geldi.

  ÇİĞLİ İÇİN YENİ BAŞTAN YAPILANMA

  İşçilere seslenerek önemli mesajlar veren Başkan Utku Gümrükçü "Çiğli'de hep beraber yeni bir sayfa açacağız. Çiğli'de bir gelecek hayalimiz var. Bu hayalimizi tüm kuruma yansıtacağız. Muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla, mahalle temsilcilerimizle ve siz değerli işçi kardeşlerimle beraber nasıl bir Çiğli'de yaşamak istediğimizi netleştireceğiz. Sonra da başta belediye olmak üzere hayalini kurduğumuz Çiğli için yeni baştan yapılanacağız" dedi.

  Başkan Gümrükçü, işçilerle buluştu

  BERABER ÇALIŞMA VURGUSU

  İşçilerle birlikte uyum içinde çalışmak istediklerini belirterek birlik mesajı veren Başkan Gümrükçü "Hem sizinle bir işçi işveren ilişkimiz olacak hem de yoldaşlık ilişkimiz olacak. İkisini dengeli ve düzenli bir şekilde sağlayacağız. Biz etle tırnak gibi olursak, birbirimize sarılırsak, aramızdaki iş birliği kültürünü geliştirirsek çok önemli işler başarırız. Hedeflerimiz büyük sizin de hedefleriniz büyük olsun.  Gelecekteki Çiğli’nin hayalini kurun. Hayale ulaşmak için hep beraber çalışalım. Hayallerimizi ortaklaştıralım. Önemli olan beraber iş yapabilmemiz. Çiğli'yi hep beraber kuzeyin parlayan yıldızı haline getirelim. Ben gecemi gündüzüme katacağım, sizlerden ricam siz de bize ayak uydurun. Hızlı ve güçlü bir şekilde Çiğli'yi ayağa kaldıralım, sorunlarımızı çözelim. Ben bu amaçla buradayım. Ben buraya zengin olmaya gelmedim; hizmet etmeye, gönül almaya, dost kazanmaya ve beni buraya layık gören partim ve genel başkanıma hizmet etmek için geldim” diye konuştu.

  SINDIR: " SİZLER SOSYAL DEMOKRAT ANLAYIŞIN ELÇİLERİSİNİZ"

  Başkan Utku Gümrükçü'nün ardından işçilere seslenen CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ise şöyle konuştu: "Değerli emekçi kardeşlerim Utku Başkan uzun yıllardır tanıdığım, hem siyasi hem insani değerleri yüksek olan, yakından tanıma fırsatı bulduğum çok değerli bir insandır. Emek ve emekçinin yanında olacağından hiç şüphem yok. Derman belediyeciliği ve sosyal demokrat bir anlayışla hangi görevde olursanız olun, sizler bu anlayışın birer elçisisiniz. Sizlerin hem başkanınıza hem belediyenize sahip çıkmanız ve bunun gereği vatandaşa sıcak ve samimi yaklaşımınız ile bir daha ki dönem alınan oy oranı daha da artacaktır. Bizler vatandaşın huzurunun, esenliğinin ve refahının adil bir şekilde dağılımı için çalışıyoruz. Hedefimiz Büyük Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün bize gösterdiği çağdaş uygarlıkların üzerinde bir noktaya bu ülkeyi taşımaktır.  Çocuklarımızı ve geleceğimizi düşünüyorsak bu kente bu belediyeye katkı koymak gerektiğini düşünüyorum. Sizlere huzurlu güler yüzlü bir çalışma yaşamı diliyorum."

  Başkan Gümrükçü işçilere yaptığı konuşmanın ardından şantiyeyi gezerek, birimlerle ilgili genel bilgi aldı.


Bu Haberin Manseti :

Başkan Gümrükçü, işçilerle buluştu
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim