Başkan İduğ:Kentimizin sorunlarını çözeceğiz

  • Haber Saati : 21 Nisan 2019, Pazar 17:32:08 - 10 Ay önce eklendi.
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, ilçedeki sanayi sitelerinin sorunlarını çözmek ve hizmet taleplerini hızlı bir şekilde karşılayabilmek için “Sanayi Siteleri Başkanlar Kurulu” kuracaklarını açıkladı.

    3. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dönmez ve 5. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Avcı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.2009-2014 döneminde Bornova Belediye Başkanlığı görevi yapan CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da Başkan İduğ’u ziyaret etti, 3. Sanayi Sitesi yönetiminin ziyaretinde geçmiş dönemdeki tecrübelerini aktardı.

    Sanayi sitelerini çok önemsediklerini ve temsilcileriyle uyum içinde çalışacaklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Sanayi sitesi esnafımızın fikirleriyle Bornova Belediyesi’nin uygulama gücünü birleştirip kentimizin sorunlarını çözeceğiz” dedi.3. Sanayi Sitesi yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde, taleplerin hızlı bir şekilde Bornova Belediyesi’ne ulaşması ve çözüm üretilmesi için gerekli düzenlemeleri yapacaklarını söyleyen Başkan İduğ, taleplerin kısa sürede karşılanabilmesi amacıyla irtibatı güçlendirecek bir yapılanmaya gitme kararı aldı. Başkan İduğ ve 3. Sanayi Sitesi Başkanı Yalçın Dönmez 3. Sanayi Sitesi’nde bir ofis düzenlemesi yapılarak Sanayi Siteleri Başkanlar Kurulu’nun hayata geçirilmesi konusunda fikir birliğine vardı. Başkan İduğ, yeni düzenleme sayesinde sorun ve taleplerin mesafelere ve zamana takılmadan hızlıca Bornova Belediyesi’ne ulaşacağını ve hizmetin kısa sürede verileceğini söyledi. Her iki sanayi sitesi yönetiminin ziyaretinde de hurda araçların çalışma alanlarında yarattığı sorunların ortadan kaldırılması için tedbir alınması istendi. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, hurda araç sorununu çözmek için site yönetimlerinin de katkısını alarak kapsamlı ve sistemli bir çalışma yürüteceklerini söyledi. 3. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dönmez, Başkan İduğ’un yaklaşımıyla sanayi sitesi esnafının yüzünün güleceğini söyleyerek, birlikte çalışma konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.5. Sanayi Sitesi Başkanı Turgay Avcı da, “Sizin sanayi esnafına çok katkı koyacağınıza inanıyoruz. Biz de Bornova’nın gelişmesi ekonominin ve istihdamın büyümesi için her zaman sizin yanınızda olacağız” dedi.


Bu Haberin Manseti :

Başkan İduğ:Kentimizin sorunlarını çözeceğiz
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim