Başkan Sandal, her gün 3 mahalleyi dinleyecek

 • Haber Saati : 24 Eylül 2019, Salı 09:57:42 - 10 Ay önce eklendi.
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, meclis üyeleri ve belediye bürokratlarıyla mahalle ziyaretlerine başladı.

  Başkan Sandal’ın mahalle ziyaretleri kapsamında ilk durağı Mansuroğlu Mahallesi oldu. Muhtar Yasemen Yavuzcezzar, özellikle hurdacıların yarattığı kirlilikten şikayetçi olurken, eğlence mekanlarının bulunduğu bölgede yaşanan gürültüye önlem alınmasını istedi. Muhtar Yavuzcezzar ile birlikte mahalleyi dolaşarak sorunları yerinde tespit eden Başkan Sandal, “Eğlence mekanlarının olduğu bölgeyi tıpkı Alsancak Kordon gibi cazibe merkezi yapmak istiyoruz. Bayraklı’da birkaç noktada bu şekilde lokasyonlar oluşturarak, ailelerin gidebileceği nezih mekanlar yaratacağız” dedi.

  Başkan Sandal daha sonra Adalet Mahallesi’ne giderek Muhtar Ali Uluç ile bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin belediyenin çalışmalarından memnun olduğunu kaydeden Uluç, kentsel dönüşüme yönelik yurttaşların beklentilerini anlattı. Başkan Sandal, tüm kesimlerin fikir birliği yaptığı, kent lehine bir planlama çalışması içinde olduklarını vurguladı. Muhtar Uluç ile birlikte sokakları dolaşan Sandal, yurttaşların sorunlarını dinleyerek, çözümü için bürokratlarına talimat verdi.

  Başkan Sandal, her gün 3 mahalleyi dinleyecek

  Başkan Sandal, son olarak Manavkuyu Mahallesi Muhtarı Fatma Ceylan’ı ziyaret etti.  Ceylan, Başkan Sandal’dan kavşak düzenlemeleri ve gençler için sosyal donatı alanları istedi. Bayraklı’yı çocuk ve gençlik kenti yapma hedeflerini her fırsatta dile getirdiklerini belirten Başkan Sandal,  kadınlar için de kooperatif müjdesi verdi. Sandal, “Osmangazi’deki hizmet binamızın karşısındaki ek binayı yeniden düzenliyoruz. Orası kadın kooperatifi üretim yeri ve mutfağı olacak. Bundan sonra bütün sosyal tesislerimizin ihtiyaçlarını bu kooperatif aracılığıyla sağlayacağız. İnternet üzerinden satış için de çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

  Bayraklı’daki 24 mahallenin tamamını ziyaret edeceklerini dile getiren Başkan Sandal, şöyle devam etti: “Bayraklı’da yaşayan tüm yurttaşlarımız daha temiz, daha iyi ve yaşanabilir bir çevreyi hak ediyor. Sorunları biliyoruz ve Bayraklımız için her gün bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Önümüzdeki 2 hafta boyunca Bayraklı’nın tüm mahallelerinde meclis üyelerimiz ve bürokratlarımızla birlikte muhtarlarımızla buluşup, sorunlarını ve taleplerini not alacağız. Her mahallemizi adım adım dolaşacağız. Bugün 3 mahallemizde incelemelerde bulunduk. Yurttaşlarımızın taleplerini dinleme olanağı bulduk, çözümler ürettik. Daha temiz, daha güzel, daha yaşanabilir Bayraklı için çalışıyoruz.”


Bu Haberin Manseti :

Başkan Sandal, her gün 3 mahalleyi dinleyecek
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim