Başkan Şenol: Yeniden adayım

 • Haber Saati : 18 Ağustos 2018, Cumartesi 09:16:02 - 11 Ay önce eklendi.
Gaziemir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen bayramlaşmaya tüm çalışanlar, birim müdürleri, başkan yardımcıları, Belediye İş 4 Nolu Şube Başkanı Ayhan Doğan katıldı.

  Belediyeciliğin ekip ve özveri işi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, “Bizler bu kenti yöneten büyük bir aileyiz. Ekip olarak bu kentin geleceğine şekil veren, Gaziemir’imizi geleceğe taşıyan projeleri hayata geçirdik. Bağımsız kuruluşların yaptığı araştırmalar, aldığımız ödüller başarımızı kanıtlar nitelikte. Bu ödüller bizim için gurur, motivasyon kaynağı. Tüm zorluklara rağmen birlik, bütünlük, dayanışma ve özveriyle bu kenti daha ileriye götüreceğiz. Yeni dönemde tekrar belediye başkanlığına adayım” dedi. 

  ‘Ekonomik krizin faturasını garibanlar ödüyor’
  İş yaşantısında yaşana sıkıntılara ve sendikalarının yetkilerinin alınarak etkisiz hale getirilmeye çalışıldıklarına değinen Başkan Şenol “Yaşanan ekonomik krize, devletin yaptığı tüm kesintilere rağmen siz emekçi kardeşlerimizin hakkını alın teriniz kurumadan ödüyoruz. Ekonomik kriz ilk önce belediyeleri etkiliyor. Bize bir kuruş kredi vermeyen İller Bankası neden bizden kesinti yapıyor. Merkezi hükümet yerel yönetimlerin ödeneklerini keserek tasarruf yapıyor. Ancak kendilerinin tasarruf yaptığını görmüyoruz, duymuyoruz. Garibana diyorlar ki ‘dolar bozdur.’ İnsanlardan altınlarını, alyanslarını bozdurmalarını istiyorlar. Hep dar gelirliden, zor geçinen halktan destek bekliyorlar. Ancak dolarla devletten ihale alanların dolar bozdurduğunu görmüyoruz. Ülkeyi sömürenler neden dolar bozdurmuyor, ülkesine sahip çıkmıyor” diye konuştu.
  Personeliyle tek tek bayramlaşan Başkan Şenol “Geleceğe umutla bakabildiğimiz, adalet ve barış dolu günlerimizin çoğalması temennisiyle aileniz, çocuklarınız ve yakınlarınızla mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim. Çocukların, kadınların ölmediği, hukukun, adaletin, özgürlüğün ve barışın hakim olduğu bir dünyada nice bayramlar yaşamanızı dilerim” temennisinde bulundu. 

  Başkan Şenol’a destek sözü
  Belediye İş 4 Nolu Şube Başkanı Ayhan Doğan “Yaşanan ekonomik krize, ülkenin içinde bulunduğu tüm zorluklara ve belediyelerin gelirlerinin merkezi yönetim tarafından kesilmesine rağmen her zaman emeğin ve emekçinin yanında olan Belediye Başkanımız Halil İbrahim Şenol’a teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yerel seçimde emekçiler olarak emeğin dostu Belediye Başkanımız Halil İbrahim Şenol’un yanındayız” diye konuştu. Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim