Bayraklı’da bir ilk

 • Haber Saati : 09 Ocak 2020, Perşembe 14:12:34 - 1 Yıl önce eklendi.
Bayraklı Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi Grubu, dünkü meclis öncesi olağan toplantısını ilçe binasında yaparak, birlik beraberlik mesajı verdi.

  Toplantıda, meclis üyelerine seslenen Belediye Başkanı Serdar Sandal ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Pınar Susmuş, birlikte çalışarak Bayraklı’yı çok daha iyi noktalara taşıyacaklarını vurguladı.

  Grup toplantısında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Pınar Susmuş, “Güçlü örgüt, güçlü belediye” sloganıyla yola çıktıklarını belirterek, “Belediye Başkanımızla kesin bir iş birliği içindeyiz. Mücadelemize, meclis üyesi arkadaşlarımızın da, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın da, örgütümüzün de sonuna kadar sahip çıkacağını biliyoruz. Elde ettiğimiz başarı, halkımız tarafından takdir ediliyor, tüm İzmir tarafından izleniyor. Bu başarıda herkesin katkısı var. Bundan sonra da bu katkının devam edeceğine inanıyorum. Hep birlikte, el ele, kol kola mücadele edeceğiz” dedi.

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal da, ilçe örgütüyle uyum içinde çalıştıklarını dile getirerek, şöyle konuştu:  “Ben inanıyorum ki ilçe yönetimindeki arkadaşlarım, örgütümüzle birlikte bizim bütün çalışmalarımızı cadde cadde, sokak sokak vatandaşa anlatacaklar, eksiklerimizi gelip bize söyleyecekler. Daha iyiye daha güzele nasıl gideriz, bunu hep birlikte bulacağız. Bu, sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara gelme meselesi değil, aynı zamanda milli mücadeledir.  Bu ülkeyi var eden değerlerin yeniden bu ülke adına ayağa kalkması lazım. Hiçbir alçak, bizi taşeron örgütlerle, terör örgütleriyle bir araya getiremez. Hiç kimse bizim ulusal bütünlük ile ilgili tereddütlerimiz olduğunu söyleyemez. Biz babamızdan, dedemizden bu mücadelenin içindeyiz. Bugün de bu ülke parçalanmasın, bu ülkenin insanları refaha kavuşsun diye mücadele ediyoruz. Her şeye direnen, başını eğmeyen Sayın Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir liderimiz var. Kimse bizim Mustafa Kemal’in yolundan, Cumhuriyet’ten, laiklikten, bu üniter devlet anlayışından farklı bir alana sürükleyemez. Biz bunu birilerinin ezberi olarak söylemiyoruz. Bu bizim genimizde var, kanımızda var, duruşumuzda var. Sonuna kadar da böyle olacak.”

  Siyasete başka bir pencereden baktıklarını belirten Başkan Sandal, “Bugün birileri bu süreçten rahatsız olabilir. Bu çok doğal. Rakip siyasi partilerimiz var, kendi siyasetimiz içinde rekabet ettiğimiz arkadaşlarımız var. Farklı zihniyetlerde arkadaşlar var, beklentileri karşılanmayan arkadaşlar var. Biz yarışı üretimden yana, güzelden yana, iyiden yana yapalım. Her türlü eleştiriye açığız. Yeter ki yapıcı olsun, sağlıklı olsun, içinde kamu menfaati olsun. Seçilmiş belediye başkanları, ahlaklarıyla, vicdanlarıyla, duruşlarıyla, kamu yararı gözeterek çalışırlarsa, herkesi kucaklarlarsa, bu ekonomik krizde yoklukla mücadele edebilirlerse ve eğitim sorunlarına parmak basabilirlerse partimizi iktidara taşıyabiliriz” dedi.

  Örgütle el ele çok güzel işler yapacaklarını dile getiren Sandal, “Göreceksiniz 5 yılın sonunda ne bizim içimizdeki ucuz muhalefet yapan arkadaşlarımız kalacak, ne onların fesat hesapları kalacak ne de başka bir partinin Bayraklı’da seçimi alma şansı kalacak” ifadelerini kullandı.


Bu Haberin Manseti :

Bayraklı’da bir ilk
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim