Bölgelere değil gönüllere hizmet edeceğiz

 • Haber Saati : 02 Mayıs 2015, Cumartesi 11:46:47 - 6 Yıl önce eklendi.
Seçim bölgesine bakmaksızın İzmir’in her yanında çalışmalarını yürüten AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy, “İzmir bir bütündür. Keyifle yaşanacak bir İzmir için bölgelerde değil gönüllerde buluşacağız” dedi.

   
  AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Mimar Cemil Şeboy, 2. Seçim Bölgesi’ne dahil olan Bornova ve Ödemiş’te seçim çalışmaları gerçekleştirdi. Kendi seçim bölgesi olmamasına rağmen çiçeklerle karşılanan Şeboy,  İlçe Başkanlıklarını ziyaretlerinin ardından vatandaşlarla buluştu. 15 yıl süren Buca Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projelerden dolayı İzmir’in her yanında büyük ilgiyle karşılanan Şeboy’a Bornova ve Ödemiş’te de vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Ziyaret ettiği sivil toplum kuruluşlarında İzmir’in bir bütün olduğunu vurgulayan Şeboy, “İzmir’i 1. Bölge, 2. Bölge diye ayıramayız. Buca’da oturan ama Bornova’da çalışan vatandaşlarımız var. Karşıyaka’da yaşayan hemşerilerimizin çoğu Alsancak’ta, Konak’ta çalışıyor. Ödemiş’te yaşayan hemşerilerimiz İzmir’in merkezine gidip geliyor. Gerek bu yönden gerekse kültürel mozaik yapısı yönünden hiçbir vatandaşımızı ayrı bir yere koyamayız. Bu yüzden ben Buca’da dünyanın en büyük Mevlana heykelini inşa ettim. “Kim olursan ol yine gel” diyen Mevlana bütün Buca’ya ellerini açıyor. 15 yıl boyunca Cami isteyene cami yeri, cem evi isteyene cem evi yeri, kilise isteyene kilise yeri verdik ve yapımlarında yardım ettik. Biz kimsenin dine karışmayız bu düsturla Belediye Başkanlığı yaptım ve kardeşliğimizi pekiştirmeye çalıştım ama hiçbir zaman bunları oy almak için yapmadım” dedi.
   
  İzmir işlenmemiş bir mücevher
   
   Ödemiş’te gecenin ilerleyen saatlerine dek köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Adayı Şeboy, “İzmir’de yaşayan her vatandaşımızın eşit hizmet alması için çalışacağım. İzmir’de yaşayan hemşerilerimizin problemleri var ben o problemlerin çözümü için çalışırken 1. Bölge, 2. Bölge diye ayrım yapamam. Benim hedefim İzmir’in keyifle yaşanacak bir kent olması. Çünkü İzmir bir mücevher ama henüz işlenmemiş yani maden halinde bir mücevher, biz bu mücevheri en iyi şekilde işlemek için pırıl pırıl parlayan bir elmas haline getirmek için çalışacağız. Biz notere gitmiyoruz çünkü biz söz verdik mi yaparız. Çünkü AK Parti’de hizmette sınır yoktur.” diye konuştu.

Bu Haberin Manseti :

Bölgelere değil gönüllere hizmet edeceğiz
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim