Bornova’da Milliyetçi Hareket rüzgarı

 • Haber Saati : 03 Mayıs 2015, Pazar 10:50:28 - 6 Yıl önce eklendi.
Milliyetçi Hareket Partisi Bornova İlçe Başkanlığı’nın ikinci kez düzenlediği aday tanıtım toplantısı merkez çarşıdaki kahvaltı ile başladı, esnaf ve STK ziyaretleri ile devam etti.

  Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2. Bölge adayları Bornova’da çeşitli programlara katıldı. Bornova İlçe Başkanlığı İzmir 2. Bölge Milletvekili adaylarıyla birlikte Bornova’nın çeşitli yerlerinde vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu. Programa katılan milletvekili adayları Murat Koç, Neslihan Çelik, Yalçın Koçyiğit, Hatice Bölük, Taşkın Işık, Recep Akan ve Nuri Çiftçi Bornova’da büyük bir coşku ile karşılandı. Bornovalılarla tek tek tokalaşan ve sorunlarını dinleyen adaylar Milliyetçi Hareket’in iktidarı için destek istedi.
   
   
   
  İZMİR EKONOMİSİNİN İÇİ BOŞALTILDI
  İlk olarak Tarihi Bornova merkez çarşısında STK Temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla birlikte kahvaltı yapan Milliyetçi Hareket’in adayları hoş sohbet ettiler. Kahvaltı programını düzenleyen İlçe Başkanı İbrahim Yayla’ya teşekkür eden 2. Bölge milletvekili adayı Murat Koç, kısa bir konuşma yaptı. Ülkemizin içinde bulunduğu duruma vurgu yaparak “talihimizi değiştirelim” diyen Koç, “Bizimle yürü Bornova” dedi. Bölgenin sorunlarını iyi bildiğinin altını çizen Koç, “ 30 yıldır ticaretle ve siyasetle iç içeyim. İzmir ekonomisinin içi boşaltıldı. İzmir tarımında markalarımız Kuru İncir, Tekel ve Pamuk ellerimizden kayıp gitti. Üreten İzmirli ise kazananda İzmirli olmalıdır. Vergi dağılımındaki adaletsizliği gidermek için yola çıktım” dedi.
   
   
   
  ESNAFIN VE STK’LARIN DERDİNİ DİNLEDİLER
  Sokak kahvaltısından sonra Bornova merkezde başlayan ve  adayların sokak sokak dağılarak gerçekleştirdikleri esnaf ziyareti  Bornova pazaryerinde devam etti. Daha sonra  5. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Avcı’nın öncülüğünde 5. Sanayi sitesi esnafları ile bir araya gelen Milletvekili adayları bir yandan esnafın derdine derman olacak projelerini tanıtırken diğer yandan onların fikir ve görüşlerini aldı. Programın devamında Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı Yeşilova Mahalle Muhtarı Erkan Güler ve Karacaoğlan ve Yeşilovalılar Derneği Başkan Ramadan Güler, İzmir Bosna Sancak Derneği Başkanı Abdullah Gül  ile sohbet eden Adaylar onların seçim öncesi arzu ve istekleri dinlendi, fikirleri alındı. Buradan da Milliyetçi Hareket Partisi Çamdibi Teşkilat Başkanlığına geçen Milletvekili adayları,  görevine yeni atanan Çamdibi Teşkilat Başkanı Caner Turan’ı tebrik ederek, beraberce Çamdibi Pazaryerine geçen ekip Pazar yerinde Pazar esnafının ve alışverişte bulunan vatandaşlarla selamlaştı.
   
   
   
  KOŞUKAVAKLILAR’DA MUHTEŞEM KARŞILAMA
  Milliyetçi Hareket’in adayları Bornova Koşukavaklılar Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetim kurulunun hazırlamış oldukları mahalle toplantısında vatandaşlarla buluştular. Görkemli bir etkinlik hazırlayan dernek temsilcileri MHP’li adaylara büyük ilgi gösterdiler. Vatandaşlara konuşma yapan Murat Koç ise 8 Haziran sonrada birlik içerisinde olacaklarını söyledi. Desteklerinden dolayı tek tek teşekkür eden Koç, “Bizim 3-4 vekil çıkarım. Koalisyon olalım” gibi hedeflerimiz yok. Bizim tek hedefimiz tek başına iktidar” dedi.
  Günün sonunda ise Şehit asker Ömer Mizen ‘in annesi Ayser Mizen Atındağ Zafer mahallesinde bulunan evi ziyaret edildi.


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim