Bornova’da vefa buluşması

 • Haber Saati : 12 Kasım 2018, Pazartesi 08:28:59 - 8 Ay önce eklendi.
Türkiye Meclis Üyeleri Birliği ile Bornova Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Vefa Gecesi’nde aldıkları kararlarla, İzmir’e kazandırdıkları eserlerle iz bırakan belediye başkanları ve meclis üyeleri biraraya geldi.

  Bornova Belediyesi’nin; iki dönem Bornova Belediye Başkanlığı yapan Sırrı Aydoğan’ın ismini vererek hizmete açtığı Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye katılan eski belediye başkanları ve meclis üyelerine plaket verildi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da İzmir’in gelişmesi için çaba harcamış, görev yapmış belediye başkanları ve meclis üyeleri ile birarada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Meclis üyesi kökenli bir kardeşiniz olarak bu akşam buradayım. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önemli olan hoş bir seda bırakmak. Bundan sonra hep birlikte daha

  güzel günlere kavuşmak dileğiyle Bornova’da İzmir’de hizmet etmiş bütün değerlerimizi saygıyla anıyorum” dedi.

  Türkiye Meclis Üyeleri Birliği ile Bornova Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği 6. Vefa Gecesi, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve Bornova Belediye Meclisi’nin vefa anlayışını gösteren Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Bornova Belediyesi’nin Atatürk Mahallesi’nde hizmete açtığı ve 1977-1980 ile 2004-2009 yılları arasında iki dönem Bornova Belediye Başkanlığı yapan Sırrı Aydoğan’ın isminin verildiği Kültür Merkezi’ndeki vefa gecesine; İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yüksel Çakmur, Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın, Çiğli Belediyesi eski Başkanı Tevfik Alyanak, Bornova Belediyesi eski başkanları Cengiz Bulut ve Ali Sözer, Karabağlar Belediyesi eski Başkanı Sıtkı Kürüm ile İzmir’deki ilçe belediyelerinin eski meclis üyeleri katıldı. Gecede görevdeki belediye
  başkanlarından Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın yanısıra Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ve Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ile CHP Bornova İlçe Başkanı Asım Güven de yer aldı. 

  Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Genel Başkanı Yalçın Kocabıyık, ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu geceye katılan eski belediye başkanları ve meclis üyelerine plaket verildi. 

  Birlik ve Dayanışma Vurgusu

  Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Genel Başkanı Yalçın Kocabıyık, gecenin hazırlanmasında sağladığı katkılar nedeniyle Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya teşekkür ederek, “Böyle güzel bir geceyi vefa örneğinin gösterildiği çok önemli bir noktada yaşamak da ayrıca güzel. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya bu kültür merkezine Sırrı Aydoğan’ın ismini vermesi, bu ilçeye emeği geçmiş bir belediye başkanını onurlandırması nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

  Önemli Olan Hoş Bir Seda Bırakmak

  Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da İzmir’in gelişmesi için çaba harcamış görev yapmış belediye başkanları ve meclis üyeleri ile birarada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Meclis üyesi kökenli bir kardeşiniz olarak bu akşam buradayım. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önemli olan hoş bir seda bırakmak. Bundan sonra hep birlikte daha güzel günlere kavuşmak dileğiyle Bornova’da İzmir’de hizmet etmiş bütün değerlerimizi saygıyla anıyorum” dedi.


Bu Haberin Manseti :

Bornova’da vefa buluşması
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim