Bornova'nın geleceği birlikte planlanıyor

 • Haber Saati : 24 Temmuz 2019, Carşamba 14:48:46 - 5 Ay önce eklendi.
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, "Bornova için fikrim var" sloganı ile gerçekleştirdiği mahalle gezilerine Çamdibi Bölgesi ile devam etti.

  Tuna ve Koşukavak mahallelerini ziyaret eden Başkan İduğ, bir araya geldiği mahalle sakinlerine, "Oturmak için bu göreve gelmedik. Biz hep sizlerin içinde olacağız. Gelin Bornova'nın geleceğini birlikte planlayalım" dedi.
  Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, mahalle gezilerini Çamdibi Bölgesi'nde yer alan Tuna ve Koşukavak mahalleri ile sürdürdü. Önce Tuna,  ardından Koşukavak Mahallesi'nde yurttaşlarla biraraya gelen Başkan İduğ, sokak sokak gezdi, yatırım yapılabilecek alanlarda incelemelerde bulundu.

  Mahalle kahvelerinde bölge sakinleri ile birlikte çay içip, sohbet eden Dr. Mustafa İduğ, "Oturmak için bu göreve gelmedik. Biz hep sizlerin içinde olacağız. Gelin Bornova'nın geleceğini birlikte planlayalım" dedi.  Başkan İduğ'a mahalle gezilerinde İyi Parti Bornova İlçe Başkanı Mustafa Tabak, meclis üyeleri, birim müdürleri ile Tuna Mahallesi Muhtarı Orhan Tahirler ve Koşukavak Mahallesi Muhtarı Necattin Yılmaz eşlik etti.  Yüzme havuzu müjdesi

  Muhtarlardan mahallerinin nüfus envanterini isteyen Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Tuna Mahallesi'ndeki Çamdibi Altınyıldız Sahası'nın olduğu alana, basketbol ve futbol sahası ile yüzme havuzu ve yürüyüş yolu yapmak istediklerini söyledi. Taç Sanayi Sahası olarak da bilinen Tatlı Mustafa Sahası'nda da incelemeler yapan Başkan İduğ, tesiste eksiklerin en kısa sürede giderileceğini söyledi.  En kısa sürede Doğalgaz

  Koşukavak Mahallesi'nde vatandaşların doğalgaz talebiyle ilgili sorularını da yanıtlayan Başkan İduğ, İzmirgaz yetkileri ile yaptıkları anlaşmayı hatırlatarak, "Yeter ki siz abonelik başvurularınızı yapın. Biz olabilecek en kısa sürede doğalgazların bağlanmasını sağlayacağız" dedi. İduğ, yine aynı mahallede talep edilen banka ATM'leri için bankalarla gerekli görüşmeleri yapıp, uygun yeri göstereceklerini ifade etti.


Bu Haberin Manseti :

Bornova'nın geleceği birlikte planlanıyor
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam