http://www.edremit.bel.tr/

CHP Gaziemir Merkez Seçim Ofisini Açtı

 • Haber Saati : 09 Mayıs 2015, Cumartesi 23:45:03 - 4 Yıl önce eklendi.
CHP Gaziemir Merkez Seçim Ofisi, Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, milletvekili adayları ve partililerin katılımıyla alkışlarla, halaylarla açıldı.

   
  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziemir Merkez Seçim Ofisi alkışlarla, halaylarla, coşkuyla açıldı. CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’in ev sahipliği yaptığı Önder Caddesi’ndeki açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, İzmir milletvekilleri ve milletvekili adayları, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, belediye meclis üyeleri, parti yöneticileri, üyeler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Coşkunun had safhada olduğu miting alanlarını aratmayan açılışta konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, “Bu çok güzel açılışın bi parçası olmak çok keyifli. Burada çektiğimiz halayla biz iktidar olacağız, iktidar olacağız iktidar olacağız. Yaşanacak bir Türkiye’de devrimlerde gençler şehit olmayacak. Devrimlerde gençlerimizi fidanlarımızı kaybetmeyeceğiz. Devrimler çocuklarımızla, onları yaşatarak gerçekleşecek. İşte bu devrim bugün Gaziemir’de başlıyor. 8 Haziran sabahı iktidarda buluşacağız" diye konuştu. 
   
  ‘Yaşanacak bir Türkiye…’
   
  Gençlik Kolları Üyeleri’nin gösterileriyle renk kattığı açılışta “Tam bağımsız Türkiye uğruna yaşamını yitiren devrimcileri selamlıyorum” diye sözlerine başlayan CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, şunları söyledi: “Tek amacımız var oda tam bağımsız Türkiye. Bunu da tek yapacak parti Cumhuriyet Halk Partisi ve bu ülkeye bu mücadeleyi getirecek tek üye bu partinin üyeleridir. Sizlerle bu tek adam diktatörlüğünü, baskıcı faşist iktidarı yıkacak, haramilerin saltanatına son vereceğiz. Biz birinci sınıf demokrasiyi getireceğiz bu ülkeye. Adaleti o uzun adamın elinde oyuncak halinde bırakmayacağız. Üreteceğiz. Yetmeyecek, üretip halkımızla hakça bölüşeceğiz. Ayakkabı kutularımız olmayacak. Yoksulu olmayan bir Türkiye yaratacağız. İşsizi olmayan, emeklinin derdi olmayan çiftçinin, esnafın sorunları olmayan bir Türkiye yaratacağız. Biz yaşanacak bir Türkiye için yola çıktık. 8 Haziran’da bu yaşanacak Türkiye’nin başbakanını çıkartacağız. O balkondan konuşan kişileri, o zatı muhteremleri değil, halkın içinde candan konuşan liderleri başbakan yapacağız.” 
   
  ‘Gaziemir’in kaderini değiştirdik’
   
  Açılışa katılanlara seslenen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, 6 yılda Gaziemir’in kaderini değiştirdiklerinin altını çizdi. Projeleriyle Gaziemir’in gelecek 20 yıllık ihtiyaçlarını giderdiklerini ve engellemelere rağmen örnek projeler hayata geçirdiğini ifade eden Şenol, “Eğitimden sağlığa, altyapıdan kültür sanata, çevreden tarihe görevlerimiz arasında yer alan ve yer alamayan birçok proje hayata geçirdik. Projelerimizle kentin gelecek 20 yılını planladık. Yıllardır söz verilen ama hayata geçirilemeyen projeleri yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu. 
   
  ‘Kent, ülke yönetimi sosyal demokratların işidir’
   
  Sosyal demokrat yöneticilerin hiçbir zaman unutulmadığını dile getiren Şenol, “Türkiye’de ne kadar aklınızda kalmış belediye başkanı varsa hepsi sosyal demokrat, sol düşünceli belediye başkanlarıdır. Çünkü kent yönetimleri, ülke yönetimleri sosyal demokratlardan sorulur. Sadece İzmir’i örnek verelim. İhsan Alyanak, Yüksel Çakmur, Ahmet Piriştina’lar var. Şimdi de Aziz başkanımız var. Allah başımızdan eksik etmesin. Daha çok sayacağım insan var Ankara’dan, İstanbul’dan.  Onlar hep onurlarıyla, yaptıkları işle anılıyorlar. Bunlarda hırsızlıklarıyla anılıyor. Bundan sonrada öyle anılacaklar zaten. Bu yatırımları kolay yapmak olmuyor. Eğer bu halkın vergilerini çaldırmazsanız, çırptırmazsanız, birilerine peşkeş çektirmeseniz kentin, ülkenin kaderini değiştirirsiniz. CHP kadrosu inşallah 8 Haziran sabahı ülke yönetimine gelecek. Halkımızın yüzü gülecek” dedi.


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim