CHP İl Başkanı Yücel'den Batur'a tebrik ziyareti

  • Haber Saati : 24 Nisan 2019, Carşamba 14:41:46 - 1 Yıl önce eklendi.
Konak Belediye tarihinde en yüksek oyu alarak göreve gelen Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve yönetimi ziyaret etti.

    Konak Belediye başkanlığında gerçekleşen ziyarette CHP konak ilçe Başkanı Çağrı Gruşçu ve Belediye meclis üyelerinin ’de katıldığı ziyarette bir konuşma gerçekleştiren başkan Batur, “2 Şubat’ta başlayan Konak Belediye Başkanlığı adaylığı kampanyası süresince başta il Başkanımız Deniz Yücel olmak üzere, il ve ilçe örgütümüzden çok büyük destek gördük. Özellikle Konak İlçe Başkanımız Çağrı Gruşcu, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyesi adaylarımız, örgütümüzle son derece güzel bir çalışma örneği göstererek uyum içinde çalıştık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bana göre Konak rekorların en yükseğini kırdı. %46,72’lik bir orandan %63’lerin üstüne çıktık. Demek ki baya bir oy artışı olmuş. Konak tarihinin en yüksek oyunu aldık. Geldiğimiz belli olmuş. Tabi bu neticeyi bir tek kendi başımıza değil, örgütümüzle tam bir uyum içinde çalışarak aldık. Örgüt başarının anahtarı... Bu arada Konak’lı hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bize büyük bir güven telakki ettiler. Bizde elimizden gelene çabayı göstererek, bu güvene layık olacağız. Kampanya sürecinde, elli dört gün boyunca vatandaşlarımızın istekleri ve bizim tespitlerimiz neticesinde gördük ki Konak’ta bekleyen ve yapılacak çok iş var. Bu arada CHP İzmir İl Başkanım Sayın Deniz Yücel’e şahsıma ve ilçe örgütümüze verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. İl yöneticisi arkadaşlarım zaten yıllardan bu yana bir arada olduğumuz değerli kardeşlerim. Onlara da kampanya süreci boyunca alanda yaptıkları çalışma ve şahsıma olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

    Abdül Başkan'la çalışmak büyük bir keyif ve şanstır
    Örgütle uyumun başarıya olan etkisinin konuşulduğu ziyarette bir konuşma gerçekleştiren CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, ‘Her şeyden önce Sizi, İlçe başkanımızı, belediye meclis üyesi arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ve kutluyorum’ diyerek sözlerine başladı. Yücel “Konakta çok güzel bir sonuç aldık. Seçim çalışmalarında uyumlu bir şekilde ve özveri ile çok çalışkan bir şekilde örgüt ile birlikte bir emek verdiniz meclis üyelerimde sizde. Bu da tabi seçim sonuçlarına yansıdı. Tabi biliyorsunuz, görevler gelip geçici, kişilerde gelip geçici önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarı. Tabi şunu ifade etmek istiyorum; Sayın Abdül Batur geçmişte de Narlıdere’de görev yaptığı süre içinde örgüt ile uyum içinde gerçekleştirdiği çalışmaların neticesini yine görmüştü. Partimizi, altı oku temsil ettiğimizi hiçbir zaman unutmadan bu görevleri yaptığımız takdirde ancak o zaman başarılı oluruz. Bu çalışma şekli size başarıyı getiriyor. Örgütle uyum içinde olunduğu takdirde başarı geliyor. Kamu görevlerini yerine getiren belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri örgüt ile bir uyumlu çalışmadığı zamanda görüyoruz ki başarısızlığa davetiye çıkarıyor. Konak’ta biz bu uyumu görüyoruz. Önümüzdeki beş senede bu uyumun İzmir’e be Konak’a en iyi şekilde yansıyacağına inanıyoruz. Ben açık bir şekilde ifade edeyim, Abdül başkanla çalışmak büyük bir keyif ve şanstır. Ben tekrar hem belediye başkanımıza hem de belediye meclis üyelerimize hayırlı olsun diyorum, tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.


Bu Haberin Manseti :

CHP İl Başkanı Yücel'den Batur'a tebrik ziyareti
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim