CHP İzmir’de Balçova Merkez Seçim Ofisi açıldı

 • Haber Saati : 07 Mayıs 2015, Perşembe 09:29:02 - 4 Yıl önce eklendi.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Aziz Kocaoğlu da açılışta yer aldı. Kocaoğlu, “Yerelde iktidar olmak yetmiyor.Genelde iktidar olmak gerek. Onun da vakti geldi de geçiyor” dedi.

   
  CHP  Balçova Merkez  Seçim Ofisi, milletvekili adayların katılımıyla açıldı. Açılışta CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya da hazır bulundu.  Adaylarla henüz seçim çalışmasına katılmayan Kocaoğlu ilk kez bir seçim çalışmasında boy göstermiş oldu. 
   
  Yerelde iktidar olmanın yetmeyeceğini, genelde iktidar olunması gerektiğini ifade eden Kocaoğlu, “ İktidar olmanın vakti geldi de geçiyor. Bu seçimler belki Türkiye tarihindeki en önemli seçimlerdir. Bir oy, bir arkadaş, bir kapı bir kapıdır. Dolaşmak zorundayız. Ülkenin durumu malum… Bu yapıdan hepimizin kurtulması lazım... Hep birlikte çalışıp 7 Haziran akşamı bu iktidarı değiştirelim. Ülkeye aklı, bilimi uygulayan, evrensel ahlak kurallarından ayrılmayan hukuk sisteminden ayrılmayan CHP iktidarını getirelim. Hep beraber kurtulalım diyorum” dedi.
   
   
  SERTER: SEVGİ BİRLİK VAR BİZ DE
  CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter ise birlik beraberlik mesajı verdi. Adaylarla birlikte örgütteki birlik beraberliğin önemine dikkat çeken Serter, “ Size güçle geldik. Sevgi, birlik var bizde. Bunu kimse yıkamayacak. Bu iktidar 7 Haziran seçimlerinde yıkılacak.Biz iki bölgede de tüm adayları iktidara götüreceğiz. Onların bardakları boş kalacak. Bu pırıl pırıl arkadaşlarımızı bunun için genel başkanımızı başbakan yapmak için seçin” ifadelerini kullandı.
   
  ÇALKAYA’DAN SANDIK MESAJI
  Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya ise sandığın önemini vurguladı.  Çalkaya, “Bu ülkenin geleceği için çocuklarımız ve bu ülkenin insanı için önemli. 12 yıldır bu ülkede kendi gibi düşünmeyen insanları eze eze yok etmeye çalışan bir iktidar var. Buna faşizm deniyor. Dünyanın hiçbir yerinde faşistler tek bir güçle yenilmedi. Tek bir şey yapacağız ortak noktada buluşacağız. O gün belki ilk adımı atacağız. 1 ay sonra iktidarı yasal yollarda devirmenin en önemli argümanı sandıktır. Bunu çok iyi değerlendirelim. Bu ülkenin insanı için birlik olacağız, diri olacağız, güç olacağız, iktidar olacağız. Güçlü bir aday kadrosuyla yola çıkıyoruz. Bunu iyi değerlendireceğiz” diye konuştu.
   
   
   
  ERYILMAZ: BİRBİRİMİZE GÜÇ VERELİM
  Açılışın ev sahibi olan CHP Balçova İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz, “Hepiniz harikasınız. Çok değerlisiniz. Biz dik durdukça, gücümüzü alanlarda gösterdikçe hiç kimse bizim karşımızda duramaz. Hepimiz birbirimize güç verelim. Bu ülkenin geleceği için bir adım attınız. Balçova’mıza ayak basan adaylarımızın hepsini milletvekili olarak görmek istiyoruz” dedi.

Bu Haberin Manseti :

CHP İzmir’de Balçova Merkez Seçim Ofisi açıldı
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim