CHP İzmir'in il delege listesi belli oldu!

  • Haber Saati : 20 Ocak 2020, Pazartesi 14:32:53 - 9 Ay önce eklendi.
CHP'nin 30 ilçesinde yaşanan kongre maratonu sona erdi.

    CHP'de 30 ilçenin kongre maratonu sona ererken gözler 8 Şubat'ta yapılacak il kongresine çevrildi. Henüz adaylığını açıklayan bir isim bulunmazken il başkanını seçecek 600 il delegesi belli oldu.
    Dün yapılan Menemen ve Bayındır ilçe kongreleri sonrası en fazla il delegesi 72’yle Karşıyaka’da seçilirken, en az il delegesi 5’er delegeyle Bayındır, Beydağ, Foça, Karaburun, Kınık ve Kiraz’da seçildi.
    İşte 30 ilçede seçilen 600 il delegesi listesi;
    KARŞIYAKA
    Murat Serdar Koç (İlçe Başkanı),  Cemil Tugay (Belediye  Başkanı), Murat Atayoğlu, Fırat Kadir Büyüktunalıoğlu, Cemalettin Coşkuner, İsmail Alp Soydam, Hamza Erga, Mualla Hazne Özalp, Hasan Taşkın, Gökhan Göktepe, Sinem Şendorman, Yiğit Karayılanoğlu, Saadet Arslan, İzlem Arıgümüş, Melihe Çiftçi, Cansu Sarı, Nail Uylaş, Özgür Kaya, Kenan Ocak, Nurşen Balcı, Önder Koç, Asuman Yalçın, Abdullah Engin, Hamdullah Akgül, Necdet Işık, Ferahnur Birsen Yıldırım, Asuman Ali Güven, Nilüfer Karaelmas, Cevat Durak, Atiye Güneş, Sıla Irmak Bozkurt, Kazım Müjdat Ünsalan, Havva Gökkaya, Ali Altay, Ajlan Avcı, Hıdır Doğan, Enver Yiğitler, İlker Akçe, Yağmur Özvarol, Şener Akdemir, Hüseyin Günlü, Burak İnanır, Nesrin İnetaş, Özgür Kalender, Hüseyin Bağdatlı, Can İlkkurşunlu, Ali Yaramışlı, Müyesser Özuslu, Hanımşah Han, Hakan Şimşek, Kaan Bayer, Türker Türkoğlu, Denizcan Gülveren, Muharrem Maden, Dilek Karcı, Haydar İnanır, Dinçer Çetin, Ali Şevki Durak, Dilek Bilgin, Hüseyin Şimşek, Hülya Ortaç, Aysel Aksoy, İsfahan Naki, Mahmut Özdemir, Nebahat Altın, Seçim Alkan, Candan Karabulut, Saniye Fıçı, Kutlay Güvenilir, Yılmaz Mede, Yüksel Çıldır, Özgür Hızır Can
    BORNOVA
    Ertürk Çapın  (İlçe Başkanı), Mustafa İduğ (Belediye  Başkanı), Perihan Yardımcı, Sadık Yıldız, Mehmet Çıtak, Mustafa Arslan, Ayşe Aktaş, Coşkun Beşok, Niyazi Behiç Kabadayı, Engin Daşdemir, Belgin Güler, Adile Yılmaz Ildız, Ramazan Genç, Murat Taşkıran, Mahmut Erdem, Selda Çetinkaya, Hatice Kalkan, Alişan Han, Kemal Ergüneş, Bülent Hasekioğlu, Emin Sesli, Efkan Muhtar, Özdemir Sökmen, Cumhur Dereli, Ali Sözer, Kazım Danışman, Ceyhan Keser, Süleyman Algül, İzel Çelik, Murat İpek, Ayşe Türksever, Muharrem Ekici, Mümin Yılmaz, Gürsel Durmaz, Esra Seçen Bilgi, Şerif Özdemir, İsmet Güven, Bülent Özmen, Fatma Akkuş, Mustafa Çiftçi, Asım Güven, Erol Mutlu, Pakize Namdar, Adnan Hocaoğlu, Uğur Nazlıoğlu, Gamze Bakkallar, Özgürcan Beşok, Sergen Şengül, Halis Güneş, Kadir Sağlam, Sevil Demirtaş, Mustafa Yazıcıoğlu, Hacer Özdoğan, Halime Demirbağ, Burcu Yılmazsoy, Cumhur Yılmaz, Doğan Bektaş, Musa Akyıldırım
    BAYRAKLI
    Pınar Susmuş  (İlçe Başkanı), Serdar Sandal (Belediye  Başkanı),  Fatma Ağır Göl, Ramazan Altındiş, Fatma Aytül Çağlar, Arif Çalışkan, Dursun Çetinkaya, Nuri Doruk, Levent Emre, Zekiye Leman Erdoğan, Cemil Ertuğrul, Songül Gök, Ayfer Gündoğan, Melek Gürboğa, Selahattin Güzel, Suna Karabağ, Alper Karaca, Özgür Karakaya, Sermet Kavas, Cahide Kaynakgöz, Kemalettin Keleş, Eşref Kocacık, Rıfat Koçali, Aziz Köksal, Yaşar Kemal Moğultay, F. Feray Aydınoğlu Nebioğlu, Tanju Odabaş, Yaşar Okuyan, Şengül Özakalın, Yılmaz Soydaş, Niyazi Şehitoğlu, Nazlı Selin Tabazik, İsmail Teke, Tolgay Tuğcu, Bengül Tüfekci, İrfan Türkköz, Mehmet Uyar, Cansel Yaman, Sultan Yıldırım, Satılmış Yüksel
    BUCA
    Erhan Kılıç (Belediye  Başkanı), Metin Aktaş, Sevli Aladağ, Gözde Albayrak, Sevim Avcı, Yıldız İsmail, Umut Bektaş, Hüseyin Benzer, Çağatay Biler, Suat Bulut, Zeki Çelik, Ilgın Esra Demir, Görkem Duman, Berkay Duruk, Turan Düzen, Okan Düzova, Umut Engin, Burak Genç, Ferda Gilgil, İrem Gökmen, Melike Güneş, İbrahim Karakoyun, Burcu Gürbüz, Yusuf Alper Kandemir, Zeynel Abidin Karabay, Mesut Karaboğa, Orhan Karaoğlu, Hacı Kaykuruz, Nermin Kaynak, Yağmur Kılıç, Nevzat Koç, Ufuk Mercan, Mehmet Nadas, Nadir Naliç, Hulusi Nazlım, Turan Özcan, Özüm Özdemir, Melih Özer, Nazlı Özkan, Mukaddes Özşen, Ayfer Savaş, Fahrettin Sel, Murat Sinan, Aynur Şahin, Abdülkadir Şahin, Naim Şanlı, Veysel Şen, Gizem Şengül, Tekin Tanyeri, Şah Haydar Taş, Hüseyin Tezcan, Tanju Top, Vahit Oben Tosun, Umut Orkun Uraş, Emine Uysal, İsmail Yanar, İsmail Yıldız, Gözde Yiğit, İsmail Yüzer
    ÇİĞLİ
    Hasan Mert Özcan (İlçe Başkanı), Selim Utku Gümrükçü (Belediye  Başkanı), Hasan Akkuş, Sedef Ark, Yaşar Aytuğ Ayaz, Gürbüz Bal, Yusuf Baltacı, Hatice Büyük, Abdullah Demir, Bilent Gül, Hüseyin Güler, , Ayhan Güneş, Hüseyin Kızılkaya, Cansu Malatyalı, Zuhal Mercan, Ali Mülayim, Barış Okur, Nurettin Oran, İbrahim Özdemir, Burçin Özer, Tufan Öztürk, Kazım Pekgöz, Tolga Sağlam, Sinem Sever, Musa Sever, Gizem Şimşek, Heval Burcu Tali, Aslı Balcı Tamtürk
    KARABAĞLAR
    Mehmet Türkbay (İlçe Başkanı), Muhittin Selvitopu (Belediye  Başkanı), Tuğçe Alakuş, İsmail Akçakoca, Adem Aksoy, Şahbal Aras, Seda Ardıç, Necati Akpınar, Abdulvahap Batıhan, İsa Biçer, Canan Bozbalak, Ömercan Bulgak, Arife Güler Burgucu, Kadınşah Bursa, İhsan Süleyman Çakır, Gökhan Çelik, Kaan Sadık Çelik, Sema Kayıran Çuhadaroğlu, Nahide Demir, Tolga Demir, Murat Demirkıran, Temel Doğru, Serdal Eren, Levent Ergel, Akın Ertok, Semra Girgin, Berivan Göneş, Kemal Gölcük, Hüseyin Güneş, Ferhat Güven, Ezgi Hatipoğlu, Gülten İmrak, Çağla Karaca, Çiğdem Kaya, Murat Keleş, Yılmaz Kızılcan, Bahtiyar Kocakahya, Mesude Koluman, Gülay Kostakoğlu, Ali Kulaç, Sıtkı Kasım Kürüm, Polat Manduz, Emre Morsümbül, Kemal Özdönmez, Fevzi Özelli, Özgün Özke, Oktay Seçmen, Özden Sert, Semra Sevingen, Emel Tangobay, Sabri Mehmet Taşdemir, Celil Turan, Yusuf Yalçın, Nurhan Yanya, Sabahattin Yeşilova, Evren Yıldız, Asım Yılmaz, Vedat Yılmaz, Yaşar Camberk
    KONAK
    Çağrı Gruşçu (İlçe Başkanı), Abdül Batur (Belediye  Başkanı), Mesut Ak, Mert Ömer Akgül, Yusuf Akın, Nejat Akıncı, Kadir Altanhan, Samir Artık, Şaban Atlı, Cemil Mehmet Aydın, Zerbab Baran, Mehmet Şakir Başak, Mehmet Batu, Şengül Baysak, Leyla Besleyici, Gülseren Beşik, Erman Çarık, Ahmet Çatkın, Enver Çelik, Serkan Çildan, Halime Demir, Yiğit Demirli, Yahya Doğan, Bülent Ekinci, Melda Erbaykent, Gülşah Gezginci, İlknur Güneş, Semra Hoşer, Şule Kahramanlar, Zülfikar Karatay, Gizem Karayağız, Cenk Korkmaz, Özge Kurt, İlhan Mala, Esma Minareci, Yücel Mumcular, Fehime Özcan Şen, Kazım Özdemir, Barış Özdil, Yekbun Özmen, Mustafa Sağlam, Hasan Sarıgül, Hüseyin Saygılı, Doğan Sever, Mehmet Tokan, Eyyüb Han Turşak, Mustafa Uğuş, Kazım Umdular, Mehmet Uslu, Süleyman Uslu, Figen Ülkem, Mustafa Yekta Varnalı, İrfan Yelis
    ALİAĞA
    Özlem Şan Oğuzhan (İlçe Başkanı) , Özcan Durmaz, İlyas Akyıldız, Güneş Ataş, Hüseyin Gül, Ertekin Gültekin, Neslihan Norçin, , Orhan Özkan, Muhterem Şeker, Pınar Ürün
    BALÇOVA
    Mehmet Ali Çalkaya, Aygül Eryılmaz, Ali Yiğit, Devrim Barış Çelik, Salih Küçükbayrak, Ercan Çınarlı, Rıza Kurt, Birsel Öztürk, Rabia Yüce, Hüseyin Nas, Mustafa Durukan, Haydar Pervanlar, Güzide Koçyiğit ve Remziye Yüksel
    BAYINDIR
    Hüseyin Behzat Aydilek  (İlçe Başkanı), Süleyman Otuzbir, Hafize Özkır, Oğuz Seryan, Emine Umsu
    BERGAMA
    Mehmet Ecevit Canbaz  (İlçe Başkanı), Güven Akkın, Necla Birinci, Fethiye Çalış, Ümit Nuri Çiftçi, Cavit Demirci, Gökay Kartalkaya, Veli Kiraz, Özgül Özçakmak, Olgu Öztürün, Seçkin Neşe, Ercan Sevinç, Ahmet Ülker
    BEYDAĞ
    Şakir Başaran  (İlçe Başkanı), Feridun Yılmazlar (Belediye  Başkanı), Mehmet Ovalı, Nusret Üncü, Zeki Kader
    ÇEŞME
    Sait Kavasoğullar (İlçe Başkanı), Ekrem Oran (Belediye  Başkanı), Simge Dura, İlker Özen, Veli Yüce, Özlem Dinç, Levent Veryeri, Oktay Karadede.
    DİKİLİ
    Hasan Altıparmak (İlçe Başkanı), Adil Kırgöz (Belediye  Başkanı), İsmail Hakkı Şener, Çağlar Çağlıyan, Hatice Demir, Feridun Evren, Sabri Gören, Ayfer Gül, Gülten Kuzucuoğlu
    FOÇA
    Ayla Yılmaz (İlçe Başkanı), Fatih Gürbüz (Belediye Başkanı), Orhan Bora, Benal Kut, Umut Hikmet
    GAZİEMİR
    Kasım Özkan (İlçe Başkanı), Neriman Balcı Türkeri, Şenay Çavdar, Alev Çelik, Nesrin Dalkılıç, Yüksel Demirsoy, Ali Kaya, Baran Manav, Abdurrahim Nursoy, Hazel Öztürk Işık, Cansu Sarı, Hakan Sütlü, Umut Tekin, Aydın Tülü, Abdullah Uysal, Mehmet Ali Yalçın, Refik Zenginobuz.
    GÜZELBAHÇE
    Çağlayan Bilgen (İlçe Başkanı), Mustafa İnce (Belediye  Başkanı), İsmail Kandemir, Filiz Ayvalıoğlu, Menekşe Işın ve Devrim Seyrek
    KARABURUN
    Erdal Subaşı (İlçe Başkanı),  İlkay Girgin Erdoğan (Belediye  Başkanı), Doğan Özuslu, Alpaslan Özmen, Burçe Orcan
    KEMALPAŞA
    Ahmet Cemil Balyeli (İlçe Başkanı), Rıdvan Karakayalı (Belediye  Başkanı), Nimet Aslan, Nevzat Demirtaş, Nevzat Efe, Mehmet Karadağ, Hatice Korukçuoğlu, Bülent Oray, Duran Şahin, Ahmet Yılmaz, Hamza Yılmaz.
    KINIK
    İsmail Yılmaz(İlçe Başkanı),  Ferruh Bodur, Özgür Çakal, Cihan Darılmaz, Ahmet Özkan
    KİRAZ
    Yücel Çetinkaya (İlçe Başkanı),  İbrahim Gözüm, İsmet Korkmaz, Özgür Korkmaz, Salim Özkarakaş
    MENDERES
    Gizem Candan (İlçe Başkanı),  Mustafa Kayalar (Belediye Başkanı), Rukiye Çavdar, Erol Çetin, Erkan Çınar, Haite Dündar, Serdar Özdemir, Türker Öztürk, Sünbül Sayım, Abdullah Sürücü, Sebahattin Taşkıran ve Ali Yeşilyayla
    MENEMEN
    Turan Erdoğan (ilçe başkanı), Serdar Aksoy (Belediye Başkanı), Müşerref Aydın, Yüksel Coşkun, Berfin Deniz, İnci Doğan, İsmail Gül, Seda Giriş, Özcan Halisçelik, Mehmet Kaya, Selahattin Korkmaz, Kemal Kuşçu, Serkan Maral, Burcu Özkan, İsmail Polat, Berna Sevinç, Mustafa Kemal Sönmez.
    NARLIDERE
    Mesut Durgun (İlçe Başkanı), Ali Engin (Belediye  Başkanı), Zuhal Arabacı, Dilek Aras, Ergin Demir, Özlem Eker, Nurettin Gömek, Begüm Kay, Erkan Kaya, Hakan Kılıç, Hüseyin Salman, Ezgi Deniz Urunga ve Ahmet Yetim.
    ÖDEMİŞ
    Hamdi Halis (İlçe Başkanı),  Mehmet Eriş (Belediye  Başkanı), İbrahim Akgün, Halil Aydın, Ferit Aynalı, Gülsüm Balban, Erdem Boyacı, Hüseyin Buldan, Bilgi Bilgesu Cezayirli, Hülya Nadire Çavuş, Sevil Çayan, Saffet Çetin, Nuri Evcimen, Hikmet Güriş, Serkan Kurt, Erol Nokta
    SEFERİHİSAR
    Senem Gürer Solak (İlçe Başkanı), İsmail Yetişkin (Belediye  Başkanı), Halil Balta, Akın İldeniz, Sultan Özata, Melek Tiriç ve Köksal Yıldırım
    TİRE
    Hakan Şenoyar (İlçe Başkanı), Nejat Bozkurt, Hatice Canoğlu, Burcu Ersen, Gülgün Gözeger, İsmail Güleç, Hüseyin Hapçı, Şenol Sardoğan, Mestan Sulukoğlu, Elvan Tetik.
    TORBALI
    Erol Günaydın (İlçe Başkanı), İsmail Uygur (Belediye Başkanı), Faruk Akpınar, Ayhan Kaya, İbrahim Özel, Salih Yıldırım, Sefer İpekli, Aydın Sümbül, Halil Gülcü, İsmail Takak, Yağız Çalık, Semih Yanıkbaş, Ramadan Berber, Özgün Ünver, Levent Şenyüz, Onur Toklu, Aydın Yılmaz, Akan Şengül
    SELÇUK
    Mehmet Karanfil (İlçe Başkanı), Filiz Ceritoğlu Sengel (Belediye  Başkanı), İbrahim Ahmetçik, Tuğrul Kaplan, İpek Onbaşıoğlu, Mustafa Ürkmez.
    URLA
    Hakan Özbadur (İlçe Başkanı), İbrahim Burak Oğuz (FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandı), Ahmet Bahri Yalaz, Yusuf Baratalı, Sibel Uyar, İsmet Gecikmiş, Tülay Şanlı, Melis Ölçüm, Bayram Anu, Oben Sezer ve Bedri Hüseyin Güle.


Bu Haberin Manseti :

CHP İzmir'in il delege listesi belli oldu!
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ






Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim