CHP'de kritik başkanlar zirvesi

  • Haber Saati : 30 Temmuz 2019, Salı 11:32:31 - 10 Ay önce eklendi.
CHP İl Başkanı Yücel ile Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer'in, gelecek günlerde CHP'li belediye başkanları ile bir araya gelmesi bekleniyor. Tarih ve yer konusunda henüz bir netlik kazanmayan toplantıda, CHP Genel Merkezi'nin, belediye başkanları ile Afyonkarahisar'daki kampında alınan ilke kararlarının, belediyelerde hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi istenecek.

    CHP İl Başkanı Deniz Yücel ile Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, gelecek günlerde CHP'li belediye başkanları ile bir araya gelmesi bekleniyor. Tarih ve yer konusunda henüz bir netlik kazanmayan toplantıda, CHP Genel Merkezi'nin, belediye başkanları ile Afyonkarahisar'daki kampında alınan ilke kararlarının, belediyelerde hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi istenecek. Toplantıda, son günlerde bazı CHP'li belediyelerde tartışma konusu olan atamalarla ilgili olarak da, çeşitli uyarıların yapılması bekleniyor.

    CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, gelecek günlerde CHP'li belediye başkanları ile bir araya gelmesi bekleniyor.

    CHP'li belediye başkanlarının Afyonkarahisar'daki kampında alınan ilke kararları ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun belediyelerdeki iş ve işleyişlere yönelik mesajlarının hatırlatılacağı öğrenilen toplantıda, alınan ilke kararlarının İzmir'deki CHP'li belediyelerde uygulanmasının hızlandırılması istenecek. Ayrıca partinin yakaladığı olumlu havanın bozulmamasına özen göstermelerinin isteneceği belirtildi. Yine, belediye başkanlarını atamalarında, ihalelerinde daha dikkatli olmaları, birbirleri ile uyum içerisinde çalışmalarının isteneceği öğrenildi. Toplantıda ayrıca, örgüt ve belediye ilişkisinin iyi kurulması, iyi korunması, örgüt ile belediye ilişkilerinin ayrı tutulması gerektiği mesajları verilecek. Ayrıca belediye başkanlarının, daha çok hizmet üretmeleri ve ürettikleri hizmetleri anlatmaları istenecek. Toplantıda, kongre sürecine ilişkin mesajlar da verilecek. Belediye başkanlarının kongrelere müdahil olmaktan, taraf tutmaktan uzak durmasının önemine değinilecek. Belediye makamlarının tarafsız makamlar olduğu kaydedilecek ve öncelikli olarak halka hizmet edilmesi gerektiği vurgulanacak. Toplantıda ayrıca, belediye başkanlarının seçimlerden önce söz verdikleri projeleri hayata geçirmeleri istenecek ve belediye başkanlarının önerileri alınacak. (DHA)Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim