CHP'de yeni üyelerin rozeti Sındır'dan...

 • Haber Saati : 03 Kasım 2019, Pazar 15:31:09 - 1 Yıl önce eklendi.
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Bergama İlçe Örgütü’nce düzenlenen üye katılım töreninde, yeni üyelere rozet taktı, yaklaşan kongreler öncesi partililerine seslendi.

  Sındır, “ailemiz sizlerle büyüyor, partimiz adım adım iktidara yürüyor. Kongre süreçlerinin öncesinde ve sonrasında küskünlüklere, kırgınlıklara asla yer vermeyeceğiz. 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde Türkiye CHP iktidarının provasını yaptı. Türkiye CHP iktidarına, CHP de iktidara hazır” dedi.

  NATO Parlamenter Asamblesi Bilim ve Teknoloji Üyesi olan ve hafta başından bu tarafa Amerika’daki toplantılarda TBMM’yi temsil eden Milletvekili Sındır, Türkiye’ye dönüşüyle birlikte ayağının tozuyla Bergama’daki üye katılım törenine katıldı.  Törende yeni üyelere rozetlerini İzmir Milletvekili Kani Beko ile birlikte takan Sındır, tören sonrasında Bergama’nın Pireveliler Köyünden hemşerileriyle buluştu, vatandaşların taleplerini ve sıkıntılarını dinledi.

  “ÇOĞULCU DEMOKRASİ İÇİN OLMAZSA OLMAZDIR!”

  Üye katılım töreninde toplumun tüm kesimlerinden, farklı mesleklerden insanların CHP’ye üye olduğunu belirterek sözlerine başlayan Sındır, “Bugün burada çiftçisinden – doktoruna, işçisinden – avukatına, emeklisinden - esnafına toplumun tüm kesimlerinden ve farklı meslek kollarından vatandaşlarımızın olduğu özellikle de gençlerin ağırlıklı bir şekilde yer aldığı üye katılım töreni gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin aydınlık geleceğine inanan insanların yol arkadaşımız olmasından gurur duyuyoruz. Siyaset sadece siyasetçilerin eline bırakılamayacak kadar önemlidir. Toplumun tüm kesimlerinin siyasette temsil edilmesi, siyasette var olması çoğulcu demokrasi için olmazsa olmazdır. Siyaset halka, topluma yapılır. Yeni katılan üyelerimizle birlikte ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte yürüyeceğiz. Yeni üyelerimizle birlikte artık daha güçlüyüz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde birbiriyle kucaklaşan, kaynaşan, parti kültürünü yaşatan bir anlayışla hedeflerimize kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

  “KÜSKÜNLÜKLERE KIRGINLIKLARA YER VERMEYECEĞİZ”

  CHP’nin parti kültüründe kişilere değil partiye karşı aidiyet duygusun önemli olduğunu ifade ederek sözlerine devam eden Sındır, “CHP’nin bir asırlık parti kültüründe kişilere değil partimize karşı aidiyet duygusu vardır. Tersi bizim için bir felakettir. Bizim rozetimiz, programımız, dünyaya bakışımız, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişmesine bakışımız, Cumhuriyet ilke ve değerlerine bakışımız birdir, aynıdır. Bu değerlere inanmış ve yaşamımızı bu değerlere bağlamış kişileriz. Parti içerisinde yapacağımız seçimler demokrasi gereğidir. Coşkuyla, heyecanla seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. Kongre süreçlerinin öncesinde ve sonrasında küskünlüklere, kırgınlıklara asla yer vermeyeceğiz. Bu kongrelerimizde partimizi iktidara taşıyacak kadroları seçecek; demokrasimizde, laik ve sosyal hukuk devletimizde derin yaralar açan siyasal anlayışa son vereceğiz. Tarımı bitiren, esnafın sorunlarını görmezden gelen, emeklinin sıkıntılarını umursamayan, memuru yok sayan, işçinin, emekçinin taleplerine karşı üç maymunu oynayan siyasal anlayışı alaşağı edecek parti kadrolarımızı belirleyeceğiz. Tüm üyelerimiz, yöneticilerimiz bu hassasiyetle davranmalı kongreler sürecinde partimize zarar verecek söylem ve hareketlerden kaçınmalı. Ülkemizin uçurumun kenarında olduğunu unutmamalıyız” dedi. Programına Bergama Pireveliler Köyünde devam eden Sındır, vatandaşlarının taleplerini dinledi, üretimde ve bölüşümde uygar dünyanın gerisinde kalan Türkiye’yi hak ettiği yere CHP iktidarında yeniden taşıyacaklarını söyledi.


Bu Haberin Manseti :

CHP'de yeni üyelerin rozeti Sındır'dan...
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim