CHP'den Ödemiş müjdesi

 • Haber Saati : 24 Mart 2018, Cumartesi 20:35:52 - 3 Yıl önce eklendi.
Örgüt buluşmasında konuşan Yücel Kiraz ve Ödemiş'in de aralarında bulunduğu 8 ilçeyi geri almak istediklerini söyledi.

  Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve İl Yönetiminin başlattığı İlçe turlarının 7. Etabını gerçekleştirdi. Kiraz, Beydağ ve Ödemiş ilçelerini kapsayan turlar Küçük Menderes bölgesiyle devam etti. CHP İl Başkanı Yücel, örgüt buluşmalarında yaptığı konuşmada son seçimde kaybedilen 8 ilçeyi kazanmayı hedeflediklerini söyledi. 

  Beydağ'da Gerekeni Yapacağız

  CHP Yönetimini ziyaretlerin ilk durağı olan Beydağ’da CHP İlçe Başkanı Feridun Yılmaz ve Belediye Başkanı Süleyman Vasfi Şentürk karşıladı. CHP Beydağ İlçe Başkanı Yılmaz yaptığı konuşmada “İl başkanımıza ve yönetimimize Beydağ ilçe örgütümüz adına teşekkür ediyorum. Örgütümüz tüm parti içi çalışmalarını tamamlayarak seçimlere hazır hale geldi. Genelden önce, yerelde başarıya ihtiyaç var. Sayın il başkanımızın da daha önce ifade ettiği gibi, başarı yerelden genele yayılacaktır. Yerelde bizler Beydağ’da gerekeni yapacağız. Hep birlikte çalışıp 2019’da başarılı olacağız. Beydağ ilçemi adına İl Başkanımız ve yönetimimize bizleri yalnız bırakmadıkları ve destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi. Beydağ gibi kırsal kesimlerde CHP’li bir belediyenin nasıl iyi yönetildiğini ve halkın sorunlarını nasıl çözdüğünü göstermenin çok önemli olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan İl Başkanı Deniz Yücel’de, İzmir’deki hedefin 30’da 30 olduğunu ifade etti.

  Amacımız İnsan Odaklı Belediyecilik

  Beydağ İlçe ziyaretinin ardından Kiraz ‘a geçen CHP İzmir İl Yönetimi ilçe başkanlığında ilçe örgütü ile bir araya geldi. Ziyarette konuşan Kiraz CHP İlçe Başkanı İsmet Korkmaz, ziyaretin örgütü çok mutlu ettiğini belirterek “İlçe kongremizin ardından Kiraz’da 2019 seçimleri için çalışmalarımıza zaten başlamıştık. İl Başkanımız ve yönetimimizin de desteğiyle ilk hedefimiz Kiraz’da belediyemizi yeniden kazanmak olacaktır” dedi. Kiraz CHP ilçe binasında parti üyelerine seslenen İl Başkanı Deniz Yücel “. Kiraz CHP’nin sosyal ve adaletli, hizmet üreten ve insan odaklı belediyecilik anlayışını fazlasıyla hak ediyor” diyerek başladığı konuşmasında şunları kaydetti.

  İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe

  Artık tek hedeflerinin 2019’da yerel ve genel seçimleri kazanmak olduğunu dile getiren Yücel: "İzmir’de ilk hedefimiz, aralarında Kiraz’ında olduğu ve bir önceki seçimlerde kaybettiğimiz 8 ilçede seçimleri yeniden kazanmak. Bizim Kiraz’a ve diğer 7 ilçeye bir borcumuz var. Seçimleri kazanarak bu borcumuzu hizmetlerimizle ödeyeceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız. Bu süreçte Kiraz’ın hep yanında olacağız ve birlikte çalışacağız. Neye ihtiyacınız olursa hep sizleri dinlemeye ve birlikte çalışmaya hazırız. Kiraz CHP’nin sosyal ve adaletli, hizmet üreten ve insan odaklı belediyecilik anlayışını fazlasıyla hak ediyor. Bize düşen tek vücut olarak, uyumlu bir çalışma ortaya koymak. Bunu birlikte başaracağımıza ve ilk seçimde Kiraz’da belediyeyi alacağımızdan hiş kuşkum yok" dedi.

  Ödemiş'e 2019 Müjdesi

  CHP İzmir İl Yönetiminin İlçe ziyaretlerinde son durağı Ödemiş oldu. Ödemiş ilçe başkanı Mehmet Birlik “Bugün il başkanımızın bizleri dinlemeye gelmesi, ilçemizi ziyaret etmesi bizim için çok anlamlı. İl başkanımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. Örgütümüzle birlikte Ödemiş’te seçimi kazanacağımızı bir kez de onların huzurunda dile getiriyorum. Biz CHP olarak Ödemiş’i alacağız” dedi. İlçe ziyaretinde partililere seslenen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir il başkanı Deniz Yücel “Ödemiş’e CHP’li belediye müjdesi vererek, şunları ifade etti: "Baharın gelişinin müjdelendiği, doğanın yeniden canlandığı bugünlerde Ödemiş ilçe örgütümüz ile birlikte olmaktan çok mutluyuz. Buradan şimdiden Ödemişlilere bir müjde de biz verelim. Özlediğiniz hizmeti ve beklediğiniz projeleri üretecek, üreticisini kalkındıracak, cumhuriyet değerlerine sahip çıkarak adaletli yönetim sergileyecek CHP’li belediyeniz, 2019’da sizlerin emrinde olacak. CHP olarak sadece Ödemiş’i değil 2014’te kazanamadığımız 8 ilçenin tamamını kazanacağız. Bizim başarımızı engellemek, halkımızın kafasını karıştırmak için seçim yasalarıyla, ittifak düzenlemeleri ile oynayıp duran bir iktidar var. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, Türkiye AKP’ye mecbur değildir. Artık hangi hamleyi yaparlarsa yapsınlar 2019’da CHP iktidarını engelleyemeyecekler. Biz örgüt olarak hem halkımıza, hem sandıklara sahip çıkacağız." 

   Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim