http://www.edremit.bel.tr/

CHP'li Serter: İzmir Benim Evim

 • Haber Saati : 22 Haziran 2018, Cuma 09:09:44 - 10 Ay önce eklendi.
CHP İzmir 2. Bölge milletvekili adayı Bedri Serter, diğer milletvekili adayları ile ziyaret ettiği seçim bölgesinin tüm İlçe, belde ve köylerinde büyük ilgi gördü.

  Ziyaret ettiği oda ve kurum ve derneklerde de büyük ilgiyle karşılanan CHP Milletvekili adayı Bedri Serter özellikle iş dünyasının büyük desteğini arkasında buldu. İş dünyasını yakından tanıyan ve iş aleminin içinden gelen bir aday olarak İzmir’in Ankara’daki sesi olacağını söyleyen Bedri Serter, “Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin İzmir’de yaptığı ve 3 milyon kişinin üzerinde katılımı olan mitingimizde ülkemiz adına bizleri daha da umutlandırdı. Bu coşku ve heyecanın Pazar günü sandığa da yansıyacağına inanıyorum. Biz bu süreçte köylüsüyle, esnafıyla ve iş dünyasının temsilcileriyle yakın temaslar kurduk, önemli destekler aldık. Sandıktan da halkımızın desteğiyle zaferle çıkacağımıza inanıyorum. 25 Haziran sabahı Ankara’da İzmir’in en aktif vekili olarak iş başı yapacağıma inancım sonsuz. Bu süreçte bana destek olan tüm halkımıza, tüm iş dünyası temsilcilerine teşekkür ediyorum. Ankara’ya gittikten sonra da onların Bedri abisi, Bedri kardeşi olmayı sürdüreceğim, sorunlarının takipçisi olacağım” dedi.

  Uyumlu Çalışma

  24 Haziran seçimlerinin baskın seçim olarak belirlenmesi kendilerini anlatma konusunda fazla vakit olmadığını ancak bölgesindeki milletvekili aday arkadaşları ile birlikte iyi bir program yaparak herkese dokunmaya çalıştıklarını belirten Serter, “Hem İzmir iş dünyasının tanıdığı biri olmam hem de CHP İzmir İl Başkanlığı yapmam bu süreçte bana avantaj sağladı. Kendimi anlatmak yerine doğrudan İzmir’in ve vatandaşların sorunlarına eğilme fırsatı yakaladım. Basitçe bize oy verin deyip hal hatır sormak yerine temas ettiğim vatandaşların sorunlarını onlar bana söylemeden dile getirerek çözüm önerilerini sıralamam, sorunları bilen ve çözümle gelen aday olarak özellikle iş dünyası temsilcileri, odalar, STK’lar ve esnaftan büyük destek almamı sağladı” diye konuştu

  İzmir Benim Evim

  Bu süreci diğer aday arkadaşları ile birlikte en doğru şekilde yönettiklerini söyleyen Serter, “Kökleri İzmir’de olan, İzmir’de yaşayan, İzmir’de kazanan bir iş insanı olarak İzmir benim evim. İş aleminin de sorunlarını biliyorum, çevre köylerimizin, çiftçilerimizin, insanlarımızın da sorunlarını biliyorum. Sosyal demokrat bir insan olarak ve CHP’li bir partili olarak olması gerektiği gibi halkımızla yaşamım boyunca teması hiçbir zaman koparmadım. Hem CHP örgütü beni tanır hem de insanlarımız” dedi.


Bu Haberin Manseti :

CHP'li Serter: İzmir Benim Evim
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim