CHP’li Sındır'dan Sandık Çağrısı

 • Haber Saati : 20 Haziran 2018, Carşamba 09:17:23 - 1 Yıl önce eklendi.
24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır’dan seçmenlere sandık çağrısı geldi.

  Seçim çalışmalarına Karşıyaka ve Bayraklı’da devam eden Sındır, “en önemli yurttaşlık hakkı ve görevlerinin başında oy kullanmak geliyor. Toplumsal barışımızı bozanlardan, bizi yoksul bırakanlardan 24 Haziran’da sandıkta hesap sorun” dedi.

  "Sandığa Gidin ve Geleceğinizi Siz Belirleyin" 

  BESİAD’da iş adamlarına seslenen Sındır, “ekonomimizi büyütecek, hakça bölüşümü sağlayacak, refahı tabana yayacak ve huzuru sağlayacak politikalarımızı, güzel İzmir’imizi karış karış, köy köy gezerek hemşerilerimize dokunarak anlattık.  Vasat olan demokrasimizi, sorunlar yumağına dönen hak ve özgürlükler konusunu, askıya alınan hukuk devletini düzeltmek için oy istedik. En önemli yurttaşlık hakkı ve görevlerinin başında oy kullanmak geliyor. Sandığa gidin ve geleceğinizi siz belirleyin” dedi. 

  "Yurdumuzu 24 Haziran'da Milletimiz Kurtaracak" 

  Karşıyaka’da esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarının nabzını tutan Sındır, “Türkiye’de bugün demokrasimizin karşılaştığı en büyük tehlike, gücü tek elde toplamaya çalışan saray rejimidir. Hukuku hiçe sayanlara, iktidarda kalabilmek için kamu kaynaklarını kullananlara,  ortak aklı ve ortak vicdanı görmezden gelenlere, OHAL’le millet iradesini TBMM’yi etkisizleştirenlere, refahı küçük bir zümreye sıkıştıranlara siz de oy vermeyin. Toplumsal barışımızı bozanlardan, bizi yoksul bırakanlardan 24 Haziran’da sandıkta hesap sorun. Türkiye’yi kurumsuz ve kuralsız yönetmek isteyen, tek adam diktatörlüğünden yurdumuzu 24 Haziran’da milletimiz kurtaracak. 2 yıldır OHAL’i keyfiyete bağlayan şimdi de seçim vaadi olarak 24 Haziran’da kaldıracağız bize oy verin diyen siyasi ahlaktan yoksun olanlara nolur inanmayın” dedi.

  "Paraları Değil, Yoksulluğu Sıfırlayanlara Oy Verin" 

  Bayraklı sevgi yolunda ilçe başkanlığında düzenlenen yürüyüşe katılan ve Bayraklı halkına seslenen Sındır sözlerini şöyle sonlandırdı: “Söz veriyoruz 5 yıl içinde 5 temel hedefi tutturacağız. Refahı artıracak Kişi başı geliri 15 bin dolara çıkaracağız. Üretimi ve istihdamı artıracak enflasyonu ve işsizliği yüzde 5’in altına indireceğiz. Cari açığı, milli gelirin yüzde 4’ünün altına düşüreceğiz. İmalat sanayi ihracatında yüksek ve orta yüksek teknolojili mal ve hizmet payını, dünya ortalaması olan yüzde 60’a yükselteceğiz. Paraları sıfırlayanları unutmadınız dimi? Biz bu topraklarda alın terini, emeği yüceltecek yoksulluğu sıfırlayacağız. Paraları değil yoksulluğu sıfırlayacak olanlara oy verin.”


Bu Haberin Manseti :

CHP’li Sındır'dan Sandık Çağrısı
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim