Çiğli Belediyesi’nde yeni yıl kutlaması

 • Haber Saati : 30 Aralık 2019, Pazartesi 16:29:47 - 1 Yıl önce eklendi.
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, şantiye ve idari hizmet binasında görev yapan personelin yeni yılını kutladı, 2020 yılına dair iyi niyet temennilerini iletti.

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, yeni yıl kutlamasına önce şantiye binasında görevli personelle başladı.  Başkan yardımcılarıyla birlikte şantiyeye giderek şantiye lokalinde işçilere seslenen Başkan Gümrükçü şöyle konuştu: “Çiğli halkı bize yetki verdi, biz de buna layık olmak için çalışıyoruz. 2019 fena değildi ancak 2020 her anlamda daha iyi bir yıl olacak. Ayakları yere basan, ekibiyle kadrosuyla, mali olarak güçlenmiş bir belediye olacağız. 2020 bizim için öncelikle ekonomik olarak büyüyen bir Çiğli Belediyesi anlamına geliyor. Geçtiğimiz yıl 167 milyon bütçemiz vardı. Biz bunu 2020 yılı için 20 milyon daha artırdık. Hedefimiz 200 milyonu geçmek. Hem personeline rahatça ödeme yapabilen bir belediye olacağız hem de, vatandaşa kaliteli hizmet götüreceğiz.  Parayı doğru harcamak, giderleri azaltmak, pazarlık yapmak, ayağımızı yorganına göre uzatmak durumundayız. Artırdığımızı sokağa, vatandaşımıza hizmet olarak vermek zorundayız. Kendi öz kaynaklarımızı geliştiren bir belediye olmalıyız. Yani kendi içinde üretebilen bir belediye olacağız. Belediyemizi konteyner ve kilit parke üretimi gibi temel üretim kalemlerini kendisinin ürettiği bir yapıya kavuşturacağız. Hem tasarruf olacak hem de yatırım yapmış olacağız. Kısacası, üreten, ekonomisini büyüten ve işçisiyle, halkıyla kucaklaşan bir belediye olacağız. Tüm emekçi işçi arkadaşlarıma hem teşekkür ediyorum, hem de yeni yıllarını kutluyorum.”

  İdari binada kutlama
  Şantiye binasında tüm işçilerin yeni yılın tek tek kutlayan Başkan Utku Gümrükçü daha sonra belediye idari binasına geçti. Başkan Gümrükçü, Fakir Baykurt Salonu’nda tüm birimlerde görev yapan personelle bir araya geldi ve sözlerine teşekkür ederek başladı.

  “Sorun çözüp, çalışmak bizim işimiz”
  Başkan Gümrükçü sözlerini şöyle sürdürdü: “2020’de sıkı bir çalışma içinde olacağız. Çiğli’de birçok şeyi değiştirmemiz lazım. Konulara yaklaşımımızı birlikte yeniden gözden geçirmeliyiz. Müdürlüklerimizin daha iyi nasıl çalışabileceğine dair birlikte yol alacağız.  Vatandaşımız ne derse haklıdır. Bizim ona doğrusunu göstermemiz gerekiyor. Verdiğimiz hizmetlerde toplam kalite yönetimini yapmamız gerekiyor. Sorun çözmek çalışmak bizim işimiz. 2020 bizim atılım yılımız olacak. Tüm belediye çalışma arkadaşlarıma bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni yılın hepimize mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum” dedi.Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim