Çiğli’de plaka basımı başladı!

 • Haber Saati : 14 Ekim 2019, Pazartesi 12:37:52 - 10 Ay önce eklendi.
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’ndan (TŞOF) plaka basımı için yetki alan Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Odası, sadece ilçe araçlarının değil, odaya müracaat eden bütün araçların plakalarını basmaya başladı.

  Özellikle Çiğli ve yakın çevrede oturan vatandaşların plaka basım işlemlerine büyük kolaylık sağladıklarını kaydeden Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Bayram, ‘Plaka basım için Türkiye’nin her yerinden gelen talepleri karşılıyoruz. İhtiyaç duyan araç sahipleri Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 0 (232) 329 13 21 numaralı telefonundan bilgi alabilirler veya Anadolu Caddesi Belediye İş Merkezi birinci katında faaliyet gösteren Odamıza belgeleriyle birlikte müracaatta bulunup plakalarını bastırabilirler’ dedi.

  Çiğli’nin her geçen gün gelişen ve nüfusu artan bir ilçe olduğunu hatırlatan Bayram, plaka basımının Çiğli için bir ihtiyaç haline geldiğine dikkat çekti. Vatandaşların yanı sıra, bölgedeki ticari araç sahibi esnafa da büyük kolaylıklar sağladıklarını belirten Bayram, ‘Ticari araçlarımız için zaman kaybı demek, iş ve kazanç kaybı demek. Bir plaka basımı için başka ilçelere taşınan şoför esnafı bazen yarım gün, bazen tam gün kaybederek yolcu veya yük taşıyamıyor, işe gidemiyordu. Bu şekilde şoför esnafının zaman ve iş kaybının önüne geçecek, araçlarına ilişkin işlemlerini hızlandıracağız, kolaylaştıracağız.’ diye konuştu.

  TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın’ın destekleriyle plaka basım yetkisi aldıklarını ifade eden Bayram, ‘Plaka basım işlemlerinin Çiğli’de yapılıyor olması, hem ilçemizin prestiji açısından, hem de bu hizmetten yararlanan vatandaşlarımız açısından önemli. Apaydın’ın yanı sıra, süreç boyunca desteklerini esirgemeyen İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’ya, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye, ilçe kaymakamımız Kaya Çıtak’a da üyelerimiz adına teşekkür etmek istiyorum. Çiğli’ye yakışan bir hizmeti ilçeye kazandırdık’ diye konuştu.

  İndirimli hizmet (ayrı kutu)

  Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri ve yakınları için özel anlaşmalar yaptıklarını da dile getiren İbrahim Bayram, ‘Akaryakıt ve yan giderlerine sık sık gelen zam gelen şoför esnafı emeğiyle, alın teriyle ailesinin geçimini sağlıyor. Zor şartlarda çalışan üyelerimizin maliyetlerini aşağıya çekmek, ihtiyaç duydukları hizmetleri indirimli almalarını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Örneğin ilçemizin saygın işletmelerinden Yüksel Oto Lastik firması hizmetlerinde üyelerimize ve yakınlarımıza özel indirim uygulayacak. Firmadan lastik, rot-balans servis hizmeti alan esnafımız yüzde 35 gibi önemli bir indirim fırsatından yararlanabilecekler’ dedi.


Bu Haberin Manseti :

Çiğli’de plaka basımı başladı!
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim