“Dokunulmadık yürek bırakmayacağız”

 • Haber Saati : 30 Nisan 2010, Cuma 12:39:56 - 11 Yıl önce eklendi.
7 Haziran Genel Seçimlerine sayılı günler kala temposunu daha da hızlandıran MHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, bir günde 21 bin 650 adım attı; bin 200 kişiyle görüştü

   
   
  Aday adaylığı döneminden bu yana, “Sıkılmadık el, girilmedik ev, söylenmedik söz, dokunulmadık yürek bırakmayacağım” diyerek seçim çalışmalarını Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, güne Denizlili hemşerisi eski Bakan Işılay Saygın görüşmesiyle başladı.
   
  Saygın’dan tam destek alan Kılıç, Menderes İlçe Teşkilatı'nın hazırladığı program doğrultusunda diğer MHP adaylarıyla ilçe merkezinde esnaf ve kahve ziyaretleri yaptı; Menderes’te ‘Siyasette Kadın Günleri’nin 51’inci ev toplantısını gerçekleştirdi.
   
  Kahvelerde mini miting
   
  Menderes’in Değirmendere, Çamönü, Ataköy ve Çile köyleri ziyaretiyle devam eden programında köy kahvelerinde köylünün elini sıkmadan geçmeyen MHP adayı Kılıç, her köyde bir kahvede “siyaset” konuştu. Mini mitinglere dönüşen konuşmalarda ilgiyle dinlenen Kılıç, soruları da yanıtladı. Senem Kılıç, “Milletin yapılan yanlış politikalarla tedirginleştirildiği “milli birlik” en fazla konuşulan konu oldu. Ekonomik endişe, işsizlik, yolsuzluk, hırsızlık da vatandaşlarımızla en fazla ele aldığımız konular arasında” dedi.
   
  Her akşam iki ev ziyareti...
   
  Gece programlarına ise her akşam iki ev ziyareti yaparak devam eden MHP Adayı Kılıç, Karabağlar’da iki ayrı evde onlarca kadınla buluştu. Senem Kılıç, her görüşten kadının toplandığı, ikramların yapıldığı ev ziyaretlerinde kendini, inandığı değerleri, ülkenin getirildiği durumu, ekonomik çıkmazların haneye nasıl yansıdığını, değerlerin nasıl yozlaştırıldığını; istihdam, gençler, kadınlar, engellilere dokunan projelerini anlattı. Her toplantıdan alkışlarla ayrıldı.
   
  Kılıç’tan 50. ev ziyareti
   
  MHP İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, 'girilmedik ev bırakmayacağım’ diyerek çıktığı adaylık çalışmalarında 50 ev ziyareti yaparak kısa sürede rekor sayıya ulaştı. Her ev toplantısında kadınlardan bir sonraki toplantı için 10’ar kişi getirmelerini isteyen Kılıç, böylelikle binlerce kadına ulaşmayı hedefliyor.
   
  Gaziemir, Buca ve Karabağlar olmak üzere; bölgesindeki ilçelerde yaptığı ev ziyaretlerinde yüzlerce kadınla kucaklaşan MHP Adayı Kılıç, son olarak Güzelbahçe’de yoğun katılımın olduğu bir toplantı gerçekleştirdi.
   
  Bin kadınla toplantı hedefi
   
  “Bir oy bir sandık, bir sandık bir ilçe, bir ilçe bir şehir, bir şehir bütün ülke” ifadesini kullanan MHP İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, kartopu etkisiyle, ev toplantılarına katılımın arttığına dikkat çekerek, “Seçime yakın tarihlerde bin kadının katıldığı toplantılar yapmayı hedefliyorum” dedi.
   
  Gençlerin de yoğun ilgi gösterdiği ev toplantısında vatandaşlarla samimi bir diyalog kuran Kılıç, özetle şunları söyledi: “Sandığa gidip oy kullanın, sizi Meclis’te temsil etme kabiliyetine sahip kişileri seçin ki, seçtiğiniz milletvekilleri işsizlikten eğitime, yoksulluktan ilime tüm sorunlarınızı çözmek için çalışsın”.
   
  Kadınların ekonominin en temel taşları olduğunu sözlerine ekleyen Senem Kılıç, “Sizler mutfağınızın ekonomisinden ülkenin ekonomisini anlayan vefakar annelerimiz, ablalarımızsınız. Bir iktisat uzmanı olarak, derin ekonomiye gerek yok. Patatesin fiyatından gidişatı bugün anlayabiliyoruz. Milli değerlerimizi kaybetmeden, hırsızlık ve yolsuzluğa eyvallah demeden, onurluca yaşamayı en iyi sizler bilirsiniz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin her türlü değerimize sahip çıktığını ve çıkacağını unutmayın” diye konuştu.

Bu Haberin Manseti :

“Dokunulmadık yürek bırakmayacağız”
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim