http://www.edremit.bel.tr/

Erol Güngör “Aday” gibi çalışıyor!

 • Haber Saati : 24 Ekim 2018, Carşamba 05:40:44 - 10 Ay önce eklendi.
CHP’den Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı olan Erol Güngör, adaylığını açıkladıktan sonra saha çalışmalarına hız verdi

  CHP İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, Aliağa Belediye Meclisi CHP Grup Başkanı ve Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Erol Güngör çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ziyaretlerine basınla buluşarak başlayan Güngör, saha çalışmalarına Muhtar ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretleri ile devam ediyor.
   
  Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP’den Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı olan Erol Güngör, adaylığını açıkladıktan sonra saha çalışmalarına hız verdi. İlk olarak çalışmalarına yerel basın mensuplarını teşekkür ziyareti ile başlayan Güngör, Muhtar ve STK ziyaretleri ile çalışmalarına devam ediyor.
   
  “Muhtarlarımız Cumhuriyetin yapı taşlarıdır”
   
  Basın mensuplarından sonra ilk olarak ziyaretlerine muhtarlarla devam eden Güngör şunları söyledi: “Yerel yönetim demek, çekirdekten başlayan sokak-mahalle kültürünü kavrayıp ihtiyaçlarını analiz etmek demektir. Mahallelerimizi yöneten mahalli idarecilerimiz olan muhtarlarımız, mahallesinin ihtiyacını en iyi bilen kişilerdir. Bizler nasip olur da bu göreve atanır ve seçimi de alırsak ki alacağımızdan hiç şüphem yok, sürekli ve aktif bir şekilde muhtarlarımızla çalışarak sorunları muhtarlarımızın istek ve taleplerine göre çözeceğiz. Halkımızı asıl yönetenler halkın en önemli zinciri olan muhtarlardır. Parti politikamızda da muhtarlarımızın yeri ayrıdır. Çünkü muhtarlarımız Cumhuriyetimizin birer yapı taşlarıdır.”
   
  “Bu şehre vefa borcumuz var”
   
  Muhtarlarla sadece aday adaylığı sürecinde bir araya gelmediğini, gerek görev aldığı STK’larda, gerek İzmir Büyükşehir ve Aliağa Belediye meclis üyeliği sürecinde muhtarlarla birlikte sürekli çalıştıklarının altını çizen Güngör, “ Büyükşehir meclis üyeliğimde olsun, parti çalışmaları sırasında olsun muhtarlarımızla hep iç içe olduk. Bizlere düşen görev neyse elimizden geldiğince yapmaya ve sorunları yetkili mercilere iletmeye çalıştık. Bu şehre, bu şehirde yaşayan her vatandaşımızın olduğu gibi bizlerin de bir vefa borcu var. Bizler bu şehrin havasını soluyor, ekmeğini yiyoruz. Hem vatandaş olarak hem de bu şehre başkan adayı olarak katkı koymak asli görevimizdir. Bu bugün de böyle, bundan sonra da böyle olacak! Eğer partimiz bana bu görevi verir, halkımız da evet derse şehrimiz için elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.
   
  “Başkan gibi karşılanıyoruz”
   
  Ziyaretleri sırasında başkan gibi karşılandıklarını belirten Güngör, “ Ziyaretlerimiz sırasında bırakın aday gibi karşılanmayı adeta başkan gibi karşılanıyoruz. Bu da bizleri daha çok motive ediyor. Gerek muhtarlarımız gerekse vatandaşlar bizlere isteklerini, şehre veya mahallelerinde neler yapılması gerektiğini anlatıyor ve çözüm istiyor. Bizler de bu zaman zarfında başkan olursak ilk yapacağımız girişim ve projelerden bahsediyor, sorularına yanıt vermeye çalışıyoruz. Kısaca kendimizi anlatmaya çalışıyoruz. Muhtarlarımıza ve bu süreçte ziyaret gerçekleştirdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlara bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim