Fidandal Rozet Taktı

 • Haber Saati : 30 Kasım 2018, Cuma 21:14:37 - 8 Ay önce eklendi.
1994 yılından bu yana Kuşadası Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Mehmet Zeki Fidandal,görevinden istifa ederek Belediye Başkan Aday Adaylığını ilan etti

  Kuşadası'nın etkin isimlerinden Mehmet Zeki Fidandal, 25 yıldır sürdürdüğü belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti..

  Fidandal’ın 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk partisinden Belediye Başkan Aday Adayı olduğu öğrenildi.YSK takvimi uyarınca aday adayı olabilmesi için 1 Aralık 2018 tarihine kadar istifa etmesi gerekiyordu.

  Fidandal, 30 Kasım Cuma sabahı mevcut Belediye Başkanı Özer Kayalıyı ziyaret ederek istifa kararını kendisine bildirdi. Ardından da Kuşadası Belediyesi İnsan Kaynakları birimine istifa dilekçesini teslim etti.

  Mehmet Zeki Fidandal daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Ahmet Ekmekçi’ yi ziyaret ederek partiye üyelik başvurusunu yaptı ve rozetini taktı.

  Fidandal konuyla ilgili yap tığı açıklamada, ‘’1994 ‘ten buyana neredeyse rekor sayılabilecek bir süre onurla ve gururla devam ettirdiğim Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden bu gün itibariyle başkan aday adaylığı için istifa etmiş bulunuyorum. 25 yıldır sürdürdüğüm başkan yardımcılığı görevimde edindiğim bilgi ve deneyimlerimle önümüzdeki dönem belediye başkanı olarak Kuşadası halkına hizmet etmek istiyorum.Başkan yardımcısı olarak yapamadığım ama Kuşadamızın elzem olan sorunlarının çözümü için projelerimiz hazırdır. Partimizin beni aday göstermesi halinde birinci günden başlayarak çok hızlı bir şekilde sorunların nasıl çözüleceği herkes tarafından görülecek. Partimizin tevveccühü ile aday olduğumuz anda Kuşadası’nı rekor bir oyla kazanacağımızdan hiç kuşkum yoktur. Ben, ekibim, parti örgütümüz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla el ele kol kola önce seçim kampanyamız ardından da belediyecilik anlayışımızla Türkiye ye örnek olacağız .Önce Kuşadası halkının sonra Aydın Büyükşehir Belediyemizin ve tabi ki Cumhuriyet Halk partimizin gurur duyacağı ve örnek gösterileceği bir noktaya geleceğiz’’ ifadelerini kullandı.

  Fidandal 25 yıldır sürdürdüğü görevinden ayrılmadan önce Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı'yı ziyaret ederek düşüncelerini aktardı.

  Kendisi de bir dönem daha aday adayı olmak isteyen Özer Kayalı ile Mehmet Zeki Fidandal yaptıkları görüşmenin ardından el sıkışarak bir birlerine başarı dilediler.

  Daha sonra Fidandal, Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Ahmet Ekmekçiyi ziyaret ederek partiye üyelik başvurusunu yapıp rozetini taktı.

  İlçe başkanı Ahmet Ekmekçi ise yaptığı konuşmada "Uzun yıllar Kuşadası Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak hizmet veren ve belediyecilik konusunda bilgi ve deneyimi olan Mehmet Zeki Fidandal‘ın partimize üye olması bizim için önemli bir kazançtır.Fidandal arkadaşımız ve diğer aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi.

  EgemedyasıEtiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim