1 2 3 4 5
Liderlerin nerede oy kullanacağı belli oldu Kılıçdaroğlu ile Akşener bir araya gelecek Altıok'yan Karamollaoğlu'na Sivas Katliamı tepkisi Emeklilere bayram ikramiyesi tamam! Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak?
İzmir'de bebek 3. kattan düştüİzmir Haber 24 saat boyunca olan tüm gelişmelere anında ulaşabileceğiniz ve tüm dünyayı elinizin altında tutabileceğiniz egemedyasi.com sayesinde bilgiye ulaşmanın gerçek ve objektif açıdan yansımasına sahip olacaksınız. A’dan Z’ye her konuda bilgiye ve gelişmelere ulaşabilir kolayca gündemi yakından takip edebilirsiniz. “İzmir Haber” dendiğinde ülkede ilk akla gelen haber portalımızda en doğru, güncel ve sağlıklı haberleri tek tıkla ulaşabilirsiniz. İnternet Haber ve habercilik konusunda son derece titiz bir çalışma sergileyen ekibimiz sizlere en sağlıklı ve gerçek haberleri tarafsızca ulaştırmaya gayret etmektedir. Bizimle haberiniz olsun.

 • 22. Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması Sonuçlandı
 • Kocaoğlu’ndan Yıldırım’a: Hodri meydan
 • Avrupa Hayali Gerçeğe Dönüştü
 • Bornova'da Kadın Girişimciler Kazanıyor
SON DAKİKA HABERLERİ
Ednan Arslan:Yoksulluğu yönetmeyeceğiz, yoksulluğu yok edeceğiz
Ednan Arslan:Yoksulluğu yönetmeyeceğiz, yoksulluğu yok edeceğizGüncel
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Ednan Arslan, sabahın erken saatlerinde eşi ve iki çocuğu ile birlikte Narlıdere Cahide – Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi, 1037 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
CHP'li Polat: Başaran biz olacağız
CHP'li Polat: Başaran biz olacağız Güncel
CHP İzmir Milletvekili Adayı Mahir Polat, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Bornova’daki Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi’nde kullandı.
İnce: Canım pahasına oyunuza sahip çıkacağım
İnce: Canım pahasına oyunuza sahip çıkacağımGündem
CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Twitter'dan bir açıklama yaparak hileyle seçim kazanma döneminin bittiğini ve canı pahasına oylara sahip çıkacağını söyledi.
Kocaoğlu oyunun ardından çok sert konuştu
Kocaoğlu oyunun ardından çok sert konuştuGündem
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçim için oyunu kullanmak üzere eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu ile birlikte sandık başına gitti.
Konak'ta mühür krizi
Konak'ta mühür kriziGüncel
İzmir Konak'ta mühür krizi
Başkan Tosun oyunu kullandı
Başkan Tosun oyunu kullandıGüncel
Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, erken genel seçim için oyunu Dikili Salimbey Mahallesi’ndeki, Semih Tınay Anadolu Lisesi'nde kullandı.
CHP'li Serter: “Oyum, aydınlık yarınlar için”
CHP'li Serter: “Oyum, aydınlık yarınlar için”Güncel
Serter oyunu Bayraklı Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nde kullanırken, Türkiye'nin aydınlık yarınları için oy verdiğini söyledi.
Tuncay Özkan, oyunu İzmir'de kullandı
Tuncay Özkan, oyunu İzmir'de kullandıGüncel
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İzmir Atatürk Lisesi'nde oyunu kullandı.
Sındır, oyunu baba ocağında kullandı!
Sındır, oyunu baba ocağında kullandı!Güncel
CHP Milletvekili ve İzmir 2. bölge adayı Kamil Okyay Sındır, oyunu doğup büyüdüğü Bornova ilçesindeki Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi'nde, 1210 numaralı sandıkta kullandı
Batur'dan seçim mesajı
Batur'dan seçim mesajıGüncel
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Türkiye'nin kader seçimi Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için oyunu Narlıdere İlhan Onat İlköğretim okulunda kullandı
Akpınar oyunu kullandı
Akpınar oyunu kullandıGüncel
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim dolayısıyla Şemikler İlkokulu'nda, eşi Zehra Akpınar ile birlikte oy kullandı. “Çocuklarımızın geleceği için, huzur dolu yarınlar için sorumluluğumuzu yerine getirdik” dedi.
 • Turuncu Salyangoz Büyük Ödülü Seferihisar’ın
 • Eda Deniz Parkı Çandarlı'da Açıldı
 • Gürsel Tekin 'halkın otobüsü' ile İzmir'de
 • CHP’li Polat, sıkılmadık el bırakmıyor
 • CHP İzmir, Kılıçdaroğlu için hazırlıkta
 • Foça'da takdire şayan bir yasak

Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim