İTO-Batur buluşmasında birlik-beraberlik mesajları

 • Haber Saati : 18 Nisan 2019, Perşembe 15:49:46 - 1 Yıl önce eklendi.
İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkanı Mahmut Özgener ve yönetimi ile birlikte, 31 Mart yerel seçimlerinde konak Belediye Başkanı seçilen Abdül Batur’u ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

  İTO Başkanı Mahmut Özgener ile Başkan Batur’un buluşmasında destek ve birliktelik mesajları verildi.

  İnsana dokunmayı, insanın içinde yaşamayı bilen Başkan
  İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İTO yönetim kurulu ile birlikte Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’a gerçekleştirdiği ziyarette ‘Aynı düşünce’de bir başkanla çalışmak bizi mutlu edecek’ dedi. Özgener “Bizim, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ile eskiye dayanan bir dostluğumuz ve arkadaşlığımız var. İnsana dokunmayı, insanın içinde yaşamayı bilen bir başkansınız. Bu çok önemli bizim için. Zaten başarınızın arkasındaki gerçeğinde bu olduğunu düşünüyorum. Biz İTO seçimlerinde aynı anlayışla hareket ederek oda seçimlerini ‘Ben değil Biz’ diyerek kazandık. Bizimle aynı düşüncede bir başkanla, Abdül Batur ile aynı masada oturuyoruz şu an ve çok mutluyuz. Bizim odamızın da içinde bulunduğu ilçenin ve İzmir’in en önemli ilçesinin Belediye Başkanısınız. İTO olarak deneyimli ekibimizle herhangi bir çalışma ve proje ve destek ihtiyacınızda her zaman emrinize amadeyiz. Hepimizin ortak düşüncesi Şehrimize değer katabilmek. Biz odamızı belediyenin bir parçası olarak görüyoruz. Konak’ta güzel işler yapacağına inanıyoruz, yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

  Hep birlikte güzel işler yapacağız
  İTO başkanı Mahmut Özgener ve İTO yönetim kurulunu makamında ağırlayan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konakta yapacağı çalışmalar ve Konak’ta gerçekleştireceği projeler ile ilgili bilgi verirken ‘Konak’ta yapacak çok işimiz var. Birinci öncelikli işimiz Kentsel dönüşüm’ dedi.

  Batur “İzmir Ticaret Odamızla bu zamana kadar olan süreç ve bundan sonraki süreçte daha iyiye gitmesi özellikle konakta yapılacak çalışmalarda da İTO’nun görüşlerini almak bizim için çok önemli. Özellikle Kemeraltı. Agora ve Kadifekale’ye kadar olan bölgenin tarihi misyon açısından ayağa kaldırılması noktasında sizlerin görüş ve önerileri çok önemli. Bu alanlarda sizlerden katkılar bekliyoruz. Konak Belediyesi olarak yapacağımız ve İTO ile gerçekleştireceğimiz tüm çalışmalarda sizlerden gelecek öneri ve projelere açık olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Çünkü bu kent bizim. Hep birlikte kenti kalkındırmak, heyecan katacak ve halkın içinde olacağı projeler üretmek bizim görevimiz. Tabi her şeyi belediye yapamaz. Ben yapıyorum dersek yanlış olur. Biz yapıyoruz. Zaten ‘Birlikte Konak’ diyerek yola çıktık. O yüzden sizlerin de katkılarını her zaman bekliyoruz. Oluşacak, aklınıza gelecek proje ve çözüm önerilerini mutlaka bizimle paylaşın. Konak’a geldiğimiz belli olmalı. Hep birlikte güzel işler yapacağız. Ben buna inanıyorum.  Konak benim için çok önemli.  Elli beş günlük seçim maratonunda bir baştan bir başa her yerini dolaştım. On bin adım attım günde. Bu süreçte şunu gördüm, Konak yıpranmış, eskimiş. Konak’ta yapacak çok işimiz var. Birinci öncelikli işimiz Kentsel dönüşüm. El değmemiş ve ivedi müdahale gerektiren bölgelerimiz için çalışmalarımızı hazırlayarak harekete geçeceğiz. Kentsel dönüşüm uzun soluklu bir çalışma. Ama neticede Konak’ın eskiyen bölgelerine insanlarımızın ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği yaşam koşullarına ulaştıracağız. Tarihi değerlerin ön plana çıkarılması konusunda yoğunluklu olarak çalışılması gereken Kemeraltı, Agora, Basmane bölgelerinde sizlerin de katkılarını bekliyoruz. İzmir Ticaret Odamızın başkanı Sayın Mahmut Özgener hem odamızın başkanı hem de benim kardeşimdir. İzmir Ticaret odamızın sayın başkanına ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. 


Bu Haberin Manseti :

İTO-Batur buluşmasında birlik-beraberlik mesajları
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim