İYİ Parti'den Abdül Batur'a ziyaret

 • Haber Saati : 25 Nisan 2019, Perşembe 14:54:07 - 8 Ay önce eklendi.
İYİ Parti konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar, İYİ Parti konak ilçe yönetimi ile birlikte Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u makamında ziyaret etti.

  Millet ittifakı ortağı İYİ parti ile İzmir’de örnek bir birliktelik sergilediklerini ifade eden Batur, ‘Konak’taki başarıda payınız çok büyük. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ dedi.

  Her zaman yanınızdayız

  İYİ Parti konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar, Konak Belediye başkanı Abdül Batur’a İlçe yönetimi ile yaptığı ziyaret sırasında bir konuşma gerçekleştirdi. Tatar  ‘Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan terbiyesizce, hunharca yapılan saldırıyı kınıyor ve başta CHP Genel başkanı kemal Kılıçdaroğlu ve tüm Cumhuriyet halk partili kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyoruz’ diyerek sözlerine başladı. Tatar “Konak’ta yakaladığımız uyumlu çalışmalar neticesinde güzel bir sonucu ortaya çıkardık. Siz bizim belediye başkanımızsınız. Samimiyetinizle ve bize olan yaklaşımınız ile zaten en başından bu yana biz bizim adayımız diyorduk. Şimdi de bizim belediye başkanımız oldunuz, tüm Konak’ın belediye başkanı oldunuz. İYİ parti Konak ilçe olarak biz konak Belediye Başkanı olarak seçilmenizden dolayı tebrik ediyor, Konak’ta yapılacak çalışmaların gerçekleşmesi konusunda her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyoruz” dedi.

  Tüm Konak’ın Belediye Başkanıyım

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, 31 Mart yerel seçimlerinde omuz omuza mücadele verdikleri Millet ittifakı ortağı olan İYİ partinin Konak ilçe Başkanı ve yönetimi ile son derece samimi bir havada gerçekleşen ziyarette bir konuşma gerçekleştirdi. Batur “Birlikteliğimiz yerel seçimde değil, genel seçimde başlamıştı. Genel başkanlar arasında başlayıp gelişen iyi niyetli çalışmalar, İzmir özelinde de örnek teşkil edecek şekilde devam etti. İzmir'de en iyi uyumu sağlayan, örnek bir birliktelik yakaladık.  Millet ittifakı olarak sizin destekleriniz ile İzmir’de iyi bir netice aldığımıza inanıyorum. Bu arada seçim sürecinde de özellikle de seçim bürolarının açılmasında diğer saha çalışmaları sırasında, alan çalışmalarında, tam bir uyum içerisinde çalışan şahsınızda bütün İYİ partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hep birlikte güzel bir netice alındı. Martin sonu Bahar Oldu. Özellikle de bazı büyük kentlerin alınması tüm vatandaşlarımızın arasında moral ve mutluluk kaynağı oldu. Bunlar çok önemli bizim için. Birleşerek kazandık, birlikte kazandık.  Bu birlikteliği de bundan sonrasında da devam etmesinde fayda var. Pazar günü olan görüntüleri maalesef hep birlikte gördük. Tüm dünyanın gözü önünde, ‘ yakın, yıkın’ Bağırışları arasında yapılan barbarca ve insanlık dışı görüntülerini,  Genel Başkanımıza yapılan saldırıyı, çok büyük üzüntü içerisinde izledik. Bu daha da kenetlenerek bir arada durmamız gerektiğini ve bu gidişe bir dur dememiz gerektiğini çok net bir kanıtıdır. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz Ankara programı kapsamında hem CHP Genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, hem de İYİ parti genel başkanı Sayın Meral Akşener'e de bir ziyarette bulunmuştuk.  Genel başkanlar çok keyifliydi. Tüm Türkiye çapında alınan iyi neticeler onlara da yansımış. Çok da keyifli ve moralliydiler.  Biz burada, İzmir’de seçim kazanmaya alıştık fakat alınan neticelerin tüm Türkiye yayılması, baharın tüm Türkiye yayılması genel başkanlar nazarında da çok belli etmiş kendini. Biz İYİ Parti Konak İlçe başkanlığı olarak şahsıma yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Ben tüm Konak’ın belediye başkanıyım. Tüm konaklıların hizmetindeyim. Birlikte çok çalışacağız ve başaracağız. Yapacak çok işimiz var” dedi.Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim