İzmir AK Parti Adayı Kocabıyık

 • Haber Saati : 07 Mayıs 2015, Perşembe 10:27:18 - 4 Yıl önce eklendi.
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Kocabıyık seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

  İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Güney Bölgesi Sekreterliği  (İESOB) oda başkanları ile bir araya gelen Kocabıyık, “Sağlık alanında büyük atılımlar gerçekleştirdik, esnafın yüzü de seçim sonrasında gülecek” dedi.
   
   
   
  Kocabıyık ile eskiye dayanan bir dostluklarının olduğunu ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu AK Parti hükümetinin 13 yılda gerçekleştirdiği gelişmelerden ve esnaflara olan desteğinden dolayı teşekkürlerini iletti ve "Çıktığınız bu yol hayırlı olsun. Allah yolunuzu açık etsin" dedi.
   
  Hükümetin göreve geldiği günden bu yana yüzde 120’lere çıkan enflasyon oranını yüzde 8’lere kadar çektiğini söyleyen Mutlu, kredi faiz oranlarının da oldukça düştüğünü, sağlıkta ve eğitimde olumlu gelişmelerin olduğunu ifade etti.
   
  Açılım sürecini desteklediklerini belirten Mutlu, “Bu süreç hem bizim hem ülkemiz için çok önemli. Sürecin devam etmesini istiyoruz” diye konuştu.
   
  AK Parti’nin esnafa olan ilgisine karşı vefalı ve dürüst davrandıkları için Mutlu’ya teşekkürlerini ileten Hüseyin Kocabıyık, "Türk toplumu bugüne kadar başarmış olduğu her şeyi esnaf kültürü ile başarmıştır” ifadelerini kullandı.
   
  Emeklilerin ve esnafın sıkıntısını iyi anladığını söyleyen başarılı gazeteci, “Dünyada üç seçimi art arda gerçekleştirip sıkıntı yaşamayacak ekonomi yok. Elinde parası olan insanlar şu anda yatırım yapmıyor. Tarla alacak, ‘Önce seçimi görelim’ diyor. Küçük esnaf sıkıntıda, bunu açıkça gördük. Seçimin ardından bir rahatlama olacaktır” dedi.
   
  Başkan Mutlu ve diğer oda başkanlarının aktardığı sorunları dinleyen Kocabıyık, “Siz kuvvetli ve problemlerin çözülmesi konusunda devrede olursanız, biz de kuvvetli oluruz. Kısmet olur da seçilirsek hep birlikte bu meselelerin üzerinde durup hep birlikte başarırız. İzmir esnafının sesini duyurabilmesi için elimizden geleni yaparız.” diyerek sözlerini noktaladı.
   
  İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Güney Bölgesi Sekreterliği’ni de ziyaret eden Kocabıyık, Kamu Hastaneleri Birliği Güney Bölgesi Sekreteri Behzat Özkan’ın İzmir’e yapılan sağlık alanındaki yatırımlardan bahsetmesi üzerine mutluluğunu gizleyemedi ve “Vallahi halkın bu hizmetleri görmesi ve Ak Parti’ye oy vermesi lazım” dedi.
   
  Türkiye’de Ak Parti’nin alternatifi yok diyen Genel Sekreter Özkan, “Biz 2002 öncesini de çok iyi biliyoruz, ben o zaman Yardımcı Doçent idim, maaşlarımız yatacak mı acaba diye korkardık” diye konuştu.


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim