İzmir Belediye Başkanları Birliği’nden İduğ’a destek

 • Haber Saati : 26 Mayıs 2019, Pazar 14:24:51 - 1 Yıl önce eklendi.
İzmir Belediye Başkanları Birliği üyesi eski belediye başkanları Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret edip görevinde başarılar dileyerek destek mesajları verdi.

  Başkanlığını Cengiz Bulut’un yaptığı İzmir Belediye Başkanları Birliği üyesi eski belediye başkanları Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret ederek destek mesajları verdi. Aralarında Bornova Belediyesi’nin eski başkanlarından Cengiz Bulut ve Ali Sözer’in yanı sıra Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın ve Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Şebnem Tabak’ın da bulunduğu üyeler Başkan İduğ’un her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını söyledi.

  Her zaman yanınızdayız
  İzmir Belediye Başkanları Birliği Başkanı Cengiz Bulut, cumhuriyet ve demokrasinin muhteşem olduğunu ama bunların temel taşını da siyasetçilerin oluşturduğunu belirterek, “Siyasetçileri korumazsak, kollamazsak, sahip çıkmazsak, namuslu, liyakat sahibi dürüst insanlar bu işten kaçar. Biz bu düşüncelerle ‘belediye başkanlarımıza sahip çıkacağız’ dedik ve birliğimizi kurarak yola çıktık. Her zaman yanınızdayız” dedi.

  Bornova Belediyesi eski Başkanı Ali Sözer de “İyi günde kötü günde her zaman birlikteyiz. Bize düşen ne varsa 24 saat destek olmak için hazırız. ‘Şunu yapın’ denirse biz koşarak yaparız” diye konuştu.

  Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın, görevini tamamlayan belediye başkanlarının özlük haklarının düzeltilmesiyle ilgili çalışmalar yaptıklarını da belirterek, “Belediye başkanımızın başarılı olacağına inanıyoruz. Üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.

  Sizlerin tecrübesine ihtiyacımız var
  Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Şebnem Tabak da “Tüm kalbimle sizi destekliyorum. Oturduğunuz koltuk ateşten bir gömlek. Biz elimizden gelen katkıyı koymaya hazırız” dedi.

  İzmir Belediye Başkanları Birliği üyelerinin ziyaretinden büyük bir onur duyduğunu dile getiren Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Belediye başkanlığının ateşten bir gömlek olduğunu bilerek bu görevi üstlendik. Sayın başkanlarımızdan geçmiş dönemlerdeki tecrübelerini dinleyeceğiz. Benden beklenen temiz, güvenli, yeşil bir Bornova. Bornovalılar huzurlu bir kent istiyor. Başarılı olmak için tecrübeye, sizlere, bizi bu konuda anlayan insanlara ihtiyacımız var. Onlar da sizsiniz” dedi.
  Dramalılar Köşkü eski başkanlara açılıyor

  Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, geçmişte Bornova’ya ve İzmir’e hizmet eden belediye başkanlarının kurdukları birlik çatısı altında en güzel yerlerde çalışmaya layık olduklarını belirtti. Başkan İduğ Birlik üyelerine, “Bornova Dramalılar Köşkü’nde hizmet vermek üzere sizi Bornova’ya davet ediyorum. Dramalılar Köşkü’nde eski belediye başkanlarımız toplantılarını yapsınlar, ikramlarını biz sunalım” dedi. Birlik üyeleri teklifi memnuniyetle karşıladı.

   


Bu Haberin Manseti :

İzmir Belediye Başkanları Birliği’nden İduğ’a destek
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim