http://www.edremit.bel.tr/

İzmir CHP'de herkes göreve

 • Haber Saati : 04 Mayıs 2015, Pazartesi 14:43:59 - 4 Yıl önce eklendi.
CHP İzmir İl Başkanlığı tanıtım ve propaganda ordusu kurdu.

  CHP İzmir İl Başkanlığı, genel seçim sürecinde yaşanacak büyük yarış için adeta tanıtım ve propaganda ordusu kurdu. Tanıtım ve propaganda birimi bünyesinde İzmir 6 bölgeye ayrılırken, her bölgenin başında sorumlular yer aldı. Daha çok partide geçmiş yıllarda görev almış isimlerden oluşan sorumlular sürekli alanda olacak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı seçim vaatlerini anlatacak. Hedef kitlesi olarak CHP’ye oy vermeyen seçmenler belirlenirken, sorumlular beraberindeki partililerle birlikte özellikle geçmiş yıllarda pek fazla gidilmeyen partinin az oy aldığı yerlerde kamp kurulacak. Özellikle kırsal bölgelere gidilecek, köylülerin evinde yatılıya kalınacak. Sorumlular bölgeleriyle ilgili adayları bilgilendirecek, ilçe başkanlıklarıyla, il başkanlığı arasında koordinasyonu da sağlayacak. 
   
  ESKİ BAŞKANDA VAR MÜDÜR DE VAR
  Küçük Menderes Bölgesi, Bayındır İlçe eski Başkanı Hüseyin Tamer Yanık’a,  Bakırçay Bölgesi ise Bergama İlçe Eski Başkanı İdris Yavuzyılmaz’la il yöneticisi Neşe Seçkin'e  emanet edildi. Yarımada’yla birlikte Balçova, Güzelbahçe, Narlıdere, Gaziemir, Torbalı, Menderes ilçelerinde  Selçuk İlçe Eski Başkanı Selçuk Adıgüzel ve eski danışmanlardan Ahmet Çipli görev yapacak. Bornova ve Kemalpaşa’nın sorumluluğu Bornova’da geçmiş yıllarda yöneticilik yapan Cumhur Dereli, Abdullah Aktan ve Alişan Han’a verildi. Buca, Karabağlar ve Konak’ta ise Buca Belediyesi Eski Meclis Üyesi Güngör Kaya ve Ege Bölgesi Konyalılar Dernek Başkanı Seyit Ali Selek görev yapacak. Çiğli, Karşıyaka ve Bayraklı’da tanıtım ve propaganda ise CHP Karşıyaka Gençlik Kolları Eski Başkanı Ahmet Can Kapçak ile emekli okul müdürü Nevzat Özdemir’e emanet edildi.
   
  2 ŞER İSİM YER ALACAK
  Tanıtım ve propagandadan sorumlu isimlerin görev aldıkları ilçelerde yanlarında 2’şer ana kademe yöneticisi, kadın kolları yöneticisi ve gençlik kolları yöneticisi de olacak. Görev almak isteyen eski il yöneticileri, eski belediye başkanları, eski meclis üyeleri, STK temsilcileri ve kanaat önderleri çalışmalara destek verecek.
   
   
  ATMACA:BİR KERE GİTMEKLE YETİNMEYECEĞİZ
  Tanıtım ve Propagandanın başındaki isim olan İl Başkan Yardımcısı Metin Atmaca, partiniz az oy aldığı geçmiş yıllarda az gidilen yerlere çıkarma yapacaklarını söyledi. Diğer partilerin çalışmalarıyla ilgilenmediklerini sadece CHP’nin vaatlerini dile getireceklerini belirten Atmaca, “ Özellikle daha az oy aldığımız ilçelerde çalışmalar yapacağız. Bir kere gitmekle kalmayacağız. Defalarca gideceğiz, vaatlerimizi anlatacağız, CHP’ye oy atacaklarına ikna olacağız” dedi.

Bu Haberin Manseti :

İzmir CHP'de herkes göreve
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim