Kent A.Ş.'den o iddialara yalanlama!

 • Haber Saati : 11 Ekim 2019, Cuma 09:18:35 - 10 Ay önce eklendi.
Kent A.Ş.'den o iddialara açıklama geldi..

  Karşıyaka Belediyesi’ne ait şirketler arasında yer alan Kent AŞ, son zamanlarda internet basınında yer alan haberler hakkında bir basın açıklaması yayınladı. Kent AŞ Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada basının yanlış ve yanıltıcı bilgiler sunulduğu belirtilerek, “Gerçek dışı, şeref, haysiyet ve kişilik haklarını ihlal eden bu tür sözde haberleri dava edeceğimizi kamunun dikkatine sunarız" denildi.

  Yapılan basın açıklaması ise şöyle;

  "Son zamanlarda internet basınında Kent AŞ bünyesinde hizmet aldığımız danışmanların ücretleri, yeterlilikleri ve çalışma saatleri hakkında yanlış ve yanıltıcı bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

  3 DANIŞMAN İLE SÖZLEŞME İMZALANMIŞTIR

  Şirketimizin hangi konuda daha fazla bilgi ve yol göstermeye ihtiyacı olduğu göreve geldikten kısa süre sonra anlaşılmış ve Finans-muhasebe, proje -yatırım ve gastronomi olarak 3 ana konuda Yönetim Kurulu Başkanına direkt bağlı çalışmak üzere 3 danışman ile sözleşme imzalanmıştır.

  Bu üç danışmanımız konularında uzman ve tecrübeli kişilerden, makul ücretler karşılığında ve şirketimize bizim ödediğimiz ücretlerden çok daha fazla katkısı olan kişilerden seçilmişlerdir.

  ÇALIŞANLAR CV İLE SUNULDU

  Finans –Muhasebe alanında 38 yıllık tecrübesi ile halen Karşıyaka ‘da Mali müşavirlik yapan duayen bir arkadaşımız ile çalışılmakta ve kendisi en az 3 gün şirketimize gelmektedir.

  Proje -Yatırım danışmanımız 27 yıllık iş deneyimi olan, İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu İnşaat Yüksek Mühendisi olup hafta da 5 gün, her gün sekiz saat fiili olarak şirketimizde bulunmaktadır.

  Hizmet sektörü - Gastronomi danışmanımız ise; Hacettepe Üniversitesi ve ODTÜ de eğitim görmüş, ekoloji ve tarımsal üretim hakkında yurt içi yurt dışı eğitimlere katılmış, tarladan sofraya bir çok üründe bilfiil üretiminde bulunmuş, zeytin, zeytinyağı, ve şarap üretimlerinde bulunmuş hizmet sektörü ve gastronomi alanlarında 20 yıllık iş deneyimi olan bir kişidir. Bu danışmanımız da her hafta en az 2-3 gününü şirketimizde geçirmektedir.

  BU TÜR SÖZDE HABERLERİ DAVA EDECEĞİZ

  Bazı yazılı veya görsel medyada iddia edildiği gibi bankamatik memurluğu yada siyasi bir atamanın olduğu, gerçek dışı ve mesnetsiz bir iftiradan başka bir şey değildir.

  Neyin amaçlandığını çok da anlamadığımız bu kararlama faaliyetleri, özveri ile çalışan arkadaşlarımızı olumsuz etkilemekte, gerçek dışı, şeref, haysiyet ve kişilik haklarını ihlal eden bu tür sözde haberleri dava edeceğimizi kamunun dikkatine sunarız.”Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim