http://www.edremit.bel.tr/

Murat Bakan ile ilgili şok iddialar

 • Haber Saati : 10 Ocak 2019, Perşembe 22:43:09 - 7 Ay önce eklendi.
8.Gün programında siyaset gündemini değerlendiren TV 35 Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Umutoğulları, Murat Bakan'a sert çıktı...

  CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ile ilgili de ciddi iddiaları ortaya atan Mithat Umutoğulları, Bakan’ın Florya Gayrimenkul gibi büyük firmaların hukuki danışmanlığını da yaptığını belirterek, “Murat Bakan Florya Gayrimenkul’un avukatlığını da yapıyor. Bu şirketin de İzmir’de ciddi yatırımları var. İzmir’de projesi olan şirketler sermaye, Hasan Karabağ konuştu ya kızdılar. AK Parti’nin adaylarının hepsi teşkilattan gelen isimler. CHP’de kim konuşuluyor? X bilmem ne şirketlerinin sahipleri gidip şunu belediye başkanı yapın diyor. Tamam da ,senin İzmir’de projelerin var. Bakan İzmir’in mi sermaye gruplarının mı başkanı olacak? Bu kadar ranta, rantla iç içe olan bir milletvekilinin birçok büyük şirketin avukatlığını almış, hukuki işlerini almış bir kişinin, kentte belediye başkanı olması etik midir?” diye sordu.

  İŞTE PROGRAMIN SATIR BAŞLARI:

  MURAT BAKAN İZMİR’İN Mİ SERMAYE GRUPLARININ MI BAŞKANI OLACAK?

  Bir belge okuyacağım şimdi size. Murat Bakan Florya Gayrimenkul’un avukatlığını da yapıyor. Bu şirketin de İzmir’de ciddi yatırımları var. İzmir’de projesi olan şirketler sermaye, Hasan Karabağ konuştu ya kızdılar. AK Parti’nin adaylarının hepsi teşkilattan gelen isimler. CHP’de kim konuşuluyor? X bilmem ne şirketlerinin sahipleri gidip şunu belediye başkanı yapın diyor. Tamam da senin İzmir’de projelerin var. Bakan İzmir’in mi sermaye gruplarının mı başkanı olacak? Bu kadar ranta, rantla iç içe olan bir milletvekilinin birçok büyük şirketin avukatlığını almış, hukuki işlerini almış bir kişinin, kentte belediye başkanı olması etik midir?

  MURAT BAKAN FAKİRİN FUKARANIN EKMEĞİNE GÖZ DİKMİŞ DURUMDA, ÇÜNKÜ…

  Şu an aday olan belediye başkanları var. Batur ve Soyer gibi. Ya da diğer adayların. Hangisinin böyle bir ilişkisi var. Murat Bakan, fakirin fukarının ekmeğine göz dikmiş durumda. Bu arkadaşın siyasette bir yerlere gelmesinin ne kadar tehlikeli olduğunu anlatacağım. Karabağlar’da yapılan tartışmalı bir proje var. X kişiler araya girip, BBP’li bir meclis üyesi itiraz etti sadece, Cebrail diye bir arkadaş. AK Parti ve CHP oy birliğiyle kabul edildi. Bana neler neler teklif edildi. Hiçbirini kabul etmedim. O komisyonun başında Murat Bakan vardı.

  ÇİĞLİ’DE VATANDAŞIN EVİNE HACİZ GÖNDEREN MURAT BAKAN ŞİMDİ…

  Şimdi bu adam büyükşehir belediye başkanlığına aday olmuş durumda. Murat Bakan aday olur mu, aday olmayı becerebilir mi bilmiyorum ama Vural Savaş’ın aday olması için canla başla çalışıyor Karabağlar’da. 5 yıl önce Murat Bakan büyükşehir belediyesi meclisindeydi. Çiğli Belediyesi’nde borcunu ödeyemeyen vatandaşın evine haciz götüren adam vekil olduktan sonra Florya Gayrimenkul gibi büyük şirketlerin danışmanlığını yapıyor. Başka firmalar da var. Onları da açıklayacağım.

  BİR AVUKATLAR GRUBU VAR, BAKAN’I BÜYÜKŞEHİR ADAYI YAPMAK İSTİYOR

  Bir avukatlar grubu var. Bunlar Murat Bakan’ı büyükşehir belediye başkanı yapalım diyor. Olursa Muharrem Erkek’ten Bülent Tezcan’a kadar kimsenin siyaset yapmasına gerek yok. İzmir’i yönetecekler. Bir tane kurşunları var. Tezcan’ın Bakan’ı alıp Kılıçdaroğlu’nun evine götürmesi, konuşturması. Bunların tek nedeni bu.

  egepostasıEtiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim