Narlıdere'de Gurur ve Üzüntü Bir arada

 • Haber Saati : 19 Eylül 2018, Carşamba 13:39:09 - 10 Ay önce eklendi.
Narlıdere Belediyesi ve Narlıdere Kaymakamlığı, 19 Eylül Gaziler günü sebebiyle bir kutlama programı gerçekleştirdi.

  Narlıdere Kaymakamlığı içinde bulunan Atatürk heykeli önünde çelenk sunum töreni ile başlayan etkinlikler Gaziler ve aileleri onuruna verilen yemek ile devam etti. Törenler sırasında gaziler günü dolayısıyla duyulan gurur ile Narlıdere Kaymakamının Narlıdere’den ayrılarak yeni görev yerine gidecek olmasından dolayı bir üzüntü hakimdi. İlk tören Narlıdere Kaymakamlık bahçesinde gerçekleştirildi. Törene Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Kaymakamı Hayretin Çiftçi, Narlıdere Garnizon Komutanı  Garnizon Komutanı İstihkam Albay Tuncay Pekşen, Narlıdere Emniyet Müdürü İsmail Yalçın, Narlıdere İlçe Milli eğitim müdürü Mustafa Koçak ile gaziler, gazi ve Şehit aileleri, Temad dernek başkan Necdet Akyüz ve Temad yönetiminin katıldı

  Narlıdere Halkı Adına Teşekkür Ediyorum

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur Gaziler onuruna verilen yemekte gazi ve şehit aileleri ile bir araya geldi. Son derece gururlu onurlu bir gün olan gazilerimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz diye Batur aynı zaman Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi’nin narlıdere’den ayrılacak olmasından dolayı duydukları üzüntüyü ifade etti. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Gaziler onuruna verdiğimiz yemekte bir arada olmak bizler için onur kaynağı. Devletimize milletimize hizmet ettiniz, cephelerde mücadele ettiniz, kanınızı döktünüz, ülkemizin bölünmez bütünülüğünü savundunuz.sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Gaziler gününüzü kutluyorum. Birlik ve beraberlik içinde daha nice gaziler gününde birlikte olmak dileğiyle hepinize minnet duygularımız sunuyorum. Bugün ayrıca üç senedir beraber görev yaptığımız, Narlıdere’de adını her köşeye yazdıran, devletin kaymakamı ve yöneticisi olarak örnek davranışları ile hepimizin gönlünde yer eden değerli kaymakamımız Hayrettin Çiftçi maalesef aramızdan ayrılıyor. Konya Ereğli’ye kaymakam olarak atandı. Bizim ve Narlıderelilerin kalbindeki yerini sağlam bir şekilde perçinlemiş bir dostumuz olarak her zaman görüşmeye devam edeceğiz. Kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar diliyorum. Kendisine Narlıdere halkı adına gösterdiğim anlayış için Narlıdere’ye yaptıkları hizmetleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun.

  Gaziler ve Şehit Aileleri Adına Teşekkür

  Muharip gaziler derneği Narlıdere Şube temsilcisi Ahmet Yaşar gaziler onuruna verilen yemekte bir konuşma gerçekleştirdi. Gazilik gibi bir onuru taşmaktan duydukları gururu ifade ederken her yıl gazileri hatırlanması ve gururlandırılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti. Yaşar “ Her zaman olduğu gibi başta Narlıdere Kaymakamımız Hayrettin çiftçi olmak üzere Garnizon Komutanı İstihkam Albay Tuncay Pekşen, Belediye Başkanımız Abdül Baturu bizleri önemli bir günümüzde bir araya getirip şerefle onurlandırdıkları için şehit ve gaziler ve aileleri adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

  Sivil Hayatta Görüşmek Dileklerimle

  Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi gaziler onuruna verilen yemekte gaziler günü sebebi ile bir konuşma gerçekleştirdi. Çiftçi ‘ Sizler gerçekten bu vatanın, milletin, birliğini, bütünülüğünü korumak için canınızı yok sayarak cephelere gittiniz savaştınız. Bunun karşılığında bu ünvanı aldınız. Sizlere olan borcumuzu hiç bir şekilde ve koşulda ödeyemeyiz.Gaziler gününüz kutlu olsun. Sayın başkan Abdül Batur’un dediği gibi Narlıdere’de üç yıldır görev yapıyorum. Buraya isteyerek geldim. Burada görev yaptığım süre içinde yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ve Narlıderelilerle sıcak diyolaglar kurduk. Hatta gideceğimi duyunca insanların üzüntüleri bana iletmeleri burada kurduğumuz samimi ilişkilerin bir neticesi. Ben bundan sonra Konya Ereyli kaymakamı olarak yeni görev yerine gideceğim ama ailem burada Narlıdere’de sizlere emanet edeceğim. Zaten bir süre sonrada bende Narlıdere’ye dönerek burada  hayatıma devam edeceğim.Artık bende bir Narlıdereliyim.sizleri ve Narlıdere’yi gerçekten çok seviyorum. Sayın Başkanımıza Şehit ve gazi ailelerine her yıl geleneksel olarak verdiği yemek ve destek için bende kaymakamlığımız adına çok teşekkür ediyorum. Sivil hayatta da görüşmek dileklerimle” dedi.


Bu Haberin Manseti :

Narlıdere'de Gurur ve Üzüntü Bir arada
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim