Polat: İzmir İnce mitingiyle tarih yazdı

 • Haber Saati : 22 Haziran 2018, Cuma 08:54:09 - 1 Yıl önce eklendi.
CHP İzmir Milletvekili Adayı Mahir Polat, vatandaşları mutlaka sandığa gidip, oy kullanmaya çağırdı.

  CHP İzmir Milletvekili Adayı Mahir Polat, vatandaşları mutlaka sandığa gidip, oy kullanmaya çağırdı. Türkiye’nin bugün içinde bulunduğu sorunların çözümünün CHP iktidarı olduğunu ifade eden Polat, “24 Haziran’da CHP’yi iktidar, Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmak üzere sandığa gidelim ve ülkemizde yok edilen, aşındırılmak istenilen tüm
  değerlerimize hep birlikte sahip çıkalım” dedi.

  Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin İzmir’deki mitingindeki coşkuya dikkat çeken Polat, “Bağımsızlığın, Atatürk sevdalılarının, Cumhuriyet’in kenti İzmir, Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’yi bağrına basarak, tarihi bir karar verdi. Tüm İzmirliler’e yürekten teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu coşku ve heyecan tüm ülkeye yayılacak, 25 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye’ye ‘merhaba’ diyeceğiz” diye konuştu.

  CHP İzmir Milletvekili Adayı Mahir Polat, başta İzmirliler olmak üzere tüm vatandaşları 24 Haziran’da oy kullanmaya ve sandıklara sahip çıkmaya çağırdı. Türkiye’nin bugün başta ekonomi, sağlık, eğitim, güvenlik olmak üzere birçok alanda sorunla karşı karşıya olduğunu belirten Polat, “16 yıldır ülkemizde artan tüm sorunları ve çözümleri biliyoruz. Artık, Türkiye büyük bir değişim ve dönüşüme ihtiyaç duyuyor. 24 Haziran’da CHP’yi iktidar, Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmak üzere sandığa gidelim ve ülkemizde yok edilen, aşındırılmak istenilen tüm değerlerimize hep birlikte sahip çıkalım” diye konuştu. Sandıklara sahip çıkmanın önemine de dikkat çeken Polat, “İnanıyorum ki halkımız, hukuku hiçe sayanlardan, OHAL’le millet iradesini etkisiz hale getirenlerden, demokrasiyi rafa kaldıranlardan 24 Haziran’da sandıkta hesap soracak” dedi.

  İzmir İnce Mitingiyle Tarih Yazdı

  Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin İzmir’deki mitingiyle tarih yazıldığını ifade eden Polat, “Bağımsızlığın, Atatürk sevdalılarının, Cumhuriyet’in kenti İzmir, Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’yi bağrına basarak, tarihi bir karar verdi. Tüm İzmirliler’e yürekten teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu coşku ve heyecan tüm ülkeye yayılacak, 25 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye’ye ‘merhaba’ diyeceğiz” diye konuştu.

  "Herkesle Buluştuk, Projelerimizi Anlattık" 

  CHP’li Polat, seçim çalışmaları kapsamında İzmir’i karış karış gezerek, CHP’nin seçim bildirgesini ve uygulayacağı politikaları anlattıklarını belirterek, “Türkiye’de bugün 16 milyon insanımız yoksul, 6 milyon insanımız işsizdir. Milyonlarca insanımız, açlık sınırının altında asgari ücretin altında yaşamlarını sürdürmektedir. Çalışanın ve üretenin hakkını vermeyen iktidar, Türkiye ekonomisinin ana gövdesini oluşturan çalışanlar, emekliler ve yoksul halkımızın ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir refah ortamı yaratamamaktadır. Biz CHP iktidarında işçilerimizin, emeklilerimizin, yaşlılarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın sorunlarının çözümü için projelerimizi hayata geçirmeye kararlıyız” dedi.

  "Cumhuriyeti Demokrasi İle Taçlandırmalıyız"

  CHP iktidarında, halkla birlikte yeni bir Türkiye’nin inşa edileceğini ifade eden Polat, “Hangi dünya görüşünden olursak olalım, ‘Önce Türkiye’ diyerek demokrasi ve yargı bağımsızlığını sağlamak üzere, özgürlükleri toplumun tamamına yaymalı, Cumhuriyetimiz’i gerçek anlamdaki demokrasi ile taçlandırmalıyız. Korku ve umutsuzluğa karşı güven ve dayanışma ruhuyla değişimi yöneteceğiz. Genciyle yaşlısıysa, işçisiyle köylüsüyle geleceğimizi birlikte inşa edeceğiz ” diye konuştu.


Bu Haberin Manseti :

Polat: İzmir İnce mitingiyle tarih yazdı
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim