“Sandıktan sevgi galip çıkacak”

 • Haber Saati : 29 Nisan 2015, Carşamba 21:40:21 - 6 Yıl önce eklendi.
Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren CHP İzmir 1. Bölge 4. Sıra milletvekili adayı Tacettin Bayır, Menderes’te “7 Haziran’da, Anadolu’ya öyle büyük bir ayna tutacağız ki; güneşi, Batı’dan doğurarak, İzmir’den bir Başbakan çıkaracağız” dedi

  CHP İzmir 1. Bölge 4.Sıra Milletvekili Adayı Tacettin Bayır, seçim çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Gaziemir, Hürriyet Mahallesi’nden sonra, Menderes’e geçen Bayır, Küner, Tekeli, Karakuyu ve Çileme köylerine; İlçe Başkanı Abdullah Sürücü, Eski Belediye Başkan Adayı Ahmet Pala, Aday Adayı Nilay Kökkılınç ve çok sayıda partili ile beraber çıkarma yaptı.
   
  Sandıktan barış galip gelecek
   
  Tacettin Bayır, Menderes’in köylerinde yaptığı konuşmada, “Milletvekili aday adayı arkadaşlarımızla, ilçe yöneticilerimizle, partililerimizle, İl Başkanımızla, örgütümüzle beraber, iyi bir ekip çalışması oluşturduk ve bunu başarılı bir biçimde yürütüyoruz. Her kesime ulaşmaya çalışıyoruz. 7 Haziran’da, Anadolu’ya öyle büyük bir ayna tutacağız ki; güneşi, batıdan doğurarak, İzmir’den bir Başbakan çıkaracağız” dedi.
   
  Milletvekili olduğunda neler yapacaklarından da bahseden CHP vekil adayı Tacettin Bayır, “Milletvekili olduğumda, birçok kesimi iyi temsil edeceğime inanıyorum. İşçisini de, köylüsünü de, esnafını da, memurunu da, ticaret erbabını da temsil edeceğim. Şahsi çıkarlar uğruna; halkım adına yanlış işler yapmayacağım. Buna asla müsaade etmeyeceğim. Çünkü CHP duruşu bunu gerektirir. Biz milleti temsil edeceğiz. Kendi çıkarımızı değil” şeklinde ifade etti.
   
  “Haksızlığı sormaya gidiyorum”
   
  İzmir’in yaşanacak bir kent olduğunu belirten 1. Bölge milletvekili adayı Tacettin Bayır, “İzmir hakkını alması gereken bir kent. Son 13 yılda, kent olarak ödediğimiz verginin karşılığını alamıyoruz. Örneğin; ödediğimiz vergide 2. sıradayız. Bunun geri dönüşümünde ise 40. sıralardayız. Düşünüyorlar ki, İzmir halkını böyle sindirecekler, sanıyorlar ki böyle davranarak İzmirli onlara oy atacak. İzmir’e ne kadar uzak olduğunuzu bir kez daha İzmirli, size sandıkta bunun cevabını 6 oka atarak verecek. Mecliste; Gavur İzmir’in, itilmenin, haksızlığın hesabını soracağım” diye konuştu.


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim