Tunç Soyer, Serdar Sandal'a söz verdi

 • Haber Saati : 19 Mart 2019, Salı 17:48:13 - 1 Yıl önce eklendi.
İzmir’de yoğun bir seçim çalışması yürüten Tunç Soyer, CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal’ın Nafiz Gürman mahallesindeki programına sürpriz yaparak katıldı.

  Nafiz Gürman Mahallesi’ndeki programda konuşan Soyer “Ben buradan size söz veriyorum. Büyükşehir Belediyesi’nin senelik bütçesi 6 katrilyonluk bütçesinden Bayraklı’ya damlasa yetecek ama biz damlatmayacağız akıtacağız. Serdar Sandal kardeşim, bana hangi projeyi getiriyorsa yapmak için canla başla çalışacağım. Serdar Başkan, Bayraklı için büyük bir şans, pırlanta gibi, çalışkan bir adam. Başka bir hayatın mümkün olduğunu tüm Bayraklı’ya göstereceğiz” dedi.

  İzmir’de yoğun bir seçim çalışması yürüten Tunç Soyer, CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal’ın Nafiz Gürman mahallesindeki programına sürpriz yaparak katıldı. Bayraklı’da herkesin komşusunu dahi seçebileceği örnek bir kentsel dönüşüme imza atacaklarını belirten Soyer, toplantıya katılan Bayraklılar’a şöyle seslendi:

   “Bundan sonra biz perspektifimizi böyle geri kalmış mahallelere çeviriyoruz. Önce bu sokaklardaki, bu mahallelerdeki güzel insanları hak ettikleri yaşama kavuşturmak için çalışacağız. O nedenle burada yapılacak kentsel dönüşümde sizin hakkınızı müteahhidin gasp etmesine izin vermeyeceğim. Kentsel dönüşümü yerinde yapacağız. Bırakın kendinizi, Komşunuzu seçecek bir kentsel dönüşüm yaptıracağız. Perspektifi değiştirince hepsi mümkün. Başka bir siyaset başka bir İzmir mümkün. Ve o İzmir’i birlikte yapacağız. Önce bu mahallede yapacağız. Beraber yapacağız. Bütün hikayeyi Serdar Sandal kardeşimle el ele yapacağız.  O bana ne getiriyorsa buradan söz veriyorum yapmak için canla başla çalışacağım”.

  SERDAR KARDEŞİM PIRLANTA GİBİ 

  CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal’ın kent için büyük bir şans olduğunu da belirten Soyer “Serdar kardeşim gerçekten Bayraklı için büyük bir şans. Pırlanta gibi bir adam, harika bir adam. Namuslu, dürüst, iyi ahlaklı çalışkan bir adam. Ben de sonuna kadar ona güveniyorum. Onunla beraber, bu mahallelerde yaşanan hikayenin bir kader olmadığını size göstereceğiz. Başka bir hayatın size mümkün olduğunu göstereceğiz ve bunu el birliğiyle yapacağız. İçinizi ferah tutun. Sonuna kadar size güveniyorum. Siz de bize güvenin. Sizin güveninize layık olmak için canla başla çalışacağız” dedi.

  BAYRAKLI İÇİN EN HAYIRLI DÖNEM

  CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal ise “Sayın Tunç Soyer Bayraklımız için bulunmaz bir fırsat. Hepimiz için en önemli dönem önümüzdeki süreç olacak. Çünkü artık Büyükşehir Belediyesi ile birlikte tüm dertlerimizin çözümü ilk elden herhangi bir sıkıntıya ihtiyaç duyulmadan çözülecek. Bayraklı için en hayırlı dönem bu 5 yıl ve sonrası olacak” dedi.


Bu Haberin Manseti :

Tunç Soyer, Serdar Sandal'a söz verdi
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim