Yücel'den Büyükşehir'de 'başkanlar' zirvesi

 • Haber Saati : 03 Ağustos 2019, Cumartesi 09:41:28 - 10 Ay önce eklendi.
CHP İl Başkanı Yücel, Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ve CHP’li ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldiği toplantı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Deniz Yücel ile Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer,  Büyükşehir Belediyesi Çetin Emeç Toplantı Salonu'nda CHP'li belediye başkanları ile bir araya geldi.  CHP Genel Merkezi'nin, belediye başkanları ile Afyonkarahisar'daki kampında alınan ilke kararlarının hatırlatıldığı toplantıda bazı CHP'li belediyelerde tartışma konusu olan atamalarla ilgili olarak da çeşitli uyarılar yapıldı.

  Egemedyası’nın haberine göre;

  Toplantıda başkanların yanı sıra Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili ve Meclis Birinci Başkanvekili Mustafa Özuslu, İl Sekreteri Hacer Taş ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Çetin Özdemir ve Sevim Köz de hazır bulundu.

  CHP İl Başkanı Yücel toplantı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

  YÜCEL: İNSANLAR HATA YAPABİLİR, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ DA İNSANDIR!

  Son dönemde Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanlarına karşı,  gerek yandaş basın üzerinden gerek sosyal medya üzerinden sistemli ve yanlı bir yıpratma politikası yapıldığını söyleyen CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin politikalarıyla bağdaşmayan veya münferit sayılabilecek bir takım hatalar ve yanlışlar olmuş olabilir. Partimizin politikaları bellidir, genel başkanımızın son dönemde açıklamış olduğu CHP’li belediyelerin dikkat etmesi gereken 7 temel ilkeye ters düşen bir uygulama varsa bunlar bireysel ve münferit olaylardır. Bu konuda parti olarak gerekli müdahaleleri yaptık, hem il başkanlığı olarak hem genel merkez olarak gerekli müdahaleleri yaptık. İnsanlar hata yapabilir, belediye başkanlarımız da insandır. Eğer bir hata varsa bu hatalar düzeltilmiştir,  düzeltilmektedir. Hatadan dönmek fazilettir erdemdir. Bu konuda belediye başkanlarımızla bundan sonraki süreçte daha hassas davranacakları konusunda bir fikir birliği oluşturduk. Biz CHP olarak halkımızın ve milletimizin emrindeyiz. Halkımızın, milletimizin eleştirileri, tepkileri ve hassasiyetleri bizim başımızın üzerinde yeri vardır” diye konuştu.

  İKTİDARA SERT GÖNDERME

  İktidara da eleştirilerde bulunan Yücel, “Kendi damadını hazinenin başına atayan, kendi kızını cumhurbaşkanlığı danışmanlığı kadrosuna alıp on binlerce lira maaş veren ve benzer uygulamalar yapan bir zihniyetin Cumhuriyet Halk Partisi’ni bu konuda eleştirmeye hakkı yoktur” dedi.Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim