Başkan Kırgöz hafta sonu da durmadı

İzmir'de Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, hafta sonu mesaisinde çeşitli etkinliklerde yer aldı.

Başkan Kırgöz hafta sonu da durmadı
07 Haziran 2021 - 09:16
Sosyal belediyecilik çalışmaları ile dikkati çeken Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz’ün yoğun mesaisi erzak yardımı, Dikili’nin mimar ve mühendisleriyle kahvaltı da bütünleşmesi ve son olarakta plaj temizliği ile gerçekleşti.

Bin erzak kolisi
Sosyal yardımlarına aynı hızla devam etmekte olan Dikili Belediyesi, “Birlikte Dikili" ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Bu kapsamda bin erzak paketi ihtiyacı olanlara ulaştırıldı. Göreve geldiği günden bu yana dayanışma ruhuyla yardımlar gerçekleştirdiklerini ve bu yardımları bundan sonrada sürdüreceklerine değinen Başkan Adil Kırgöz, “Birlik ve birliktelik içinde güzel ilçemizde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Herkesin sesi her kesimin belediyesi olarak gereksinim sahibi hemşehrilerimize bin tane yardım kolisini ulaştırdık” dedi.

Mimar ve mühendislerle buluştu
Dikili’nin mimar ve mühendisleriyle de bir araya gelen Başkan Kırgöz, Dikili’yi tüm ortak paydaşlarla beraber geleceğe taşıyacaklarını dile getirdi. Dikili Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanının yer almış olduğu ve sual - cevap biçiminde devam etmekte olan toplantıda konuşan Başkan Kırgöz,“Dikili'mize hizmet noktasında, bütün paydaşlarımızla birlik ve birliktelik içerisinde olmaya, kentimizi birlikte geleceğe taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Plaj ve kıyı temizliği
“Doğası temiz daha yaşanılabilir bir Dikili” amacıyla kentin doğasına ve temizliğine değişik bir kıymet veren Başkan Kırgöz, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında gerçekleşen plaj ve kıyı temizliğinde vatandaşlarla birlikte temizlik yaptı. Mavi Bayrak plajında yapılan etkinlikle alakalı konuşan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Doğası pak daha yaşanabilir bir Dikili için plaj ve kıyı temizliğimize katılan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Geleceğimiz için çevremize, doğamıza hep beraber sahip çıkmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum