Başkan Oğuz: Kurtuluşun çoban ateşini yaktık

CHP’den istifa ederek Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce, Eylül 2020’de başlatmış olduğu Memleket Hareketi’ni, Memleket Patisi adı ile partileştirmesinin ardından dün ilk defa İzmir’e geldi.

Başkan Oğuz: Kurtuluşun çoban ateşini yaktık
06 Haziran 2021 - 18:49
Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, partisinin ilk il başkanlığı açılışı olan İzmir İl Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

İnce’nin İzmir ziyaretini ve açılışı değerlendiren icra eden Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, açılışa ilişkin şu ifadeleri kullandı;

“Değerli dostlarım 4 Eylül 2020 günü Sayın Muharrem İnce önderliğinde Sivas’tan başlatmış olduğumuz Memleket Hareketi 19 Mayıs 2021 tarihinde Partileşerek MEMLEKET PARTİSİ oldu. Memleket Partisinin ilk İl Başkanlığını dün İzmir’de Genel Başkanımızın katılımı ile açtık. Her türlü olumsuzluğa rağmen bu törene katılım sağlamakta olan veya sağlayamayan tüm yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Kurtuluşun çoban ateşini yaktık. İzmir’den yanan bu ateş tüm memleketi aydınlatacak ve vatandaşlarımıza ümit olacaktır. Kurtuluş mücadelemiz yine İzmir’den başlamıştır ve 80 vilayete sıçrayarak tüm Ülkemizi saracaktır.

Yolumuz Cumhuriyet yöntemidir, Mustafa Kemal Atatürk’ün devrim ve inkılaplarının yöntemidir. Barışın kardeşliğin, çağdaşlığın, adaletin, aydınlanmanın yöntemidir. Yolculuğumuz tüm İzmir’imize ve memleketimize hayırlı uğurlu olsun...

Sevgiler ve saygılar sunuyorum.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum