Çukur 131. ve final bölümünden son fragman yayınlandı!

Show TV'nin en sevilen dizisi Çukur'un büyük final bölümünden yeni fragman yayınlandı.

Çukur 131. ve final bölümünden son fragman yayınlandı!
Editör: Ege Medyası
06 Haziran 2021 - 23:53
Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş benzer biçimde adların yer aldığı Çukur dizisi 131. Bölümüyle monitör macerasını sonlandıracak.

Çukur dizisi 7 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümüyle izleyiciye veda edecek.

ÇUKUR'UN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
Çukur'un merakla beklenen büyük finalinde Yamaç ve Amca ölüm ile savaşacak. Koçovalı ailesi ve Çukur hayatlarının en büyük sınavını verirken, fırtına son defa kopacak. Herkesin her şeyi göze aldığı son savaş nefesleri keserken; kimin kazanıp, kimin kaybedeceği, kimin yaşayıp, kimin öleceği merakla beklenecek. Geçmişten gelen misafirler, büyük sürprizler, fedalar ve vedaların damga vuracağı Çukur'un büyük finalinde tansiyon bir an bile düşmezken; Koçovalılar hem acıya bununla birlikte mucizelere aynı anda tanıklık edecek. Unutulmaz bir vedayla Çukur için her şey sonsuza kadar değişecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Müfit Kayacan, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak, Hare Sürel, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya şeklinde başarı göstermiş oyuncular yer almakta.

Efsane dizi Çukur'un, efsane final kısmı yarın akşam saat 20.00'de Show TV'de!

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum