Hulki Cevizoğlu'dan çarpıcı İmamoğlu yorumu: Belki kendi kendilerini şikayet ettiler

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan incelemeyle ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

Hulki Cevizoğlu'dan çarpıcı İmamoğlu yorumu: Belki kendi kendilerini şikayet ettiler
05 Mayıs 2021 - 01:44

Gazeteci Hulki Cevizoğlu CNN Türk'te Başak Şengül'ün sunumuyla yayınlanan Akıl Çemberi programına konuk oldu. Cevizoğlu programda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan incelemeyle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

"BELKİ KENDİ KENDİLERİNİ ŞİKAYET ETTİLER"

Gazeteci Hulki Cevizoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"Yok efendim saçını taradı, türbeye gitti, elini arkaya koydu gibi şeylerle bir kişiye; bırakın bir belediye başkanını herhangi bir vatandaşa dava açılması ve mağdur edilmesi o kişiye inanılmaz bir puan kazandırır. Bunu yapacak kişi de ya kendileridir belki. Belki kendi kendilerini şikayet ettiler."

"OLABİLİR Mİ GERÇEKTEN?"

Cevizoğlu'nun şaşırtan değerlendirmesine sunucu Şengül'ün tepkisi, "Olabilir mi gerçekten? Yani bu siyaset hesapları içerisinde böyle hamleler olabilir mi?" şeklinde oldu.

İmamoğlu hakkındaki soruşturma haberleri sonrası peş peşe açıklamalar

İBB SÖZCÜSÜ CANLI YAYINA BAĞLANDI

İstanbul Büyükşehir Belediye Sözcüsü Murat Ongun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan ön inceleme ile ilgili CNN TÜRK canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

İBB Başkanı Ongun'un açıklamaları şöyle:

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum