İzmir'e şehit ateşi düştü

Kars'ın Kağızman ilçesinde keşiften dönen askeri aracın şarampole yuvarlandığı kazada yaralanan İzmirli Jandarma Astsubay Egemen Öztürk kaldırıldığı Kars Kafkas Üniversitesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi’nde şehit oldu.

İzmir'e şehit ateşi düştü
Editör: Ege Medyası
08 Haziran 2021 - 21:11
Kars'ın Kağızman ilçesinde keşiften dönen askeri aracın şarampole yuvarlandığı kazada yaralanan İzmirli Jandarma Astsubay Egemen Öztürk kaldırıldığı Kars Kafkas Üniversitesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi’nde şehit oldu. Yaralılardan Gülcihan Bozyel de Kağızman Devlet Hastanesi'nde hekimlerin bütün çabasına rağmen kurtarılamadı.

İZMİR VALİSİ KÖŞGER'DEN BAŞSAĞLIĞI
İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, şehit olan Öztürk için sosyal ağ hesabından başsağlığı mesajı yayınladı. Köşger yayınını yapmış olduğu mesajda 'Kars/Kağızman İlçe Jandarma Komutanlığında sorumlu Astsubay Kd. Bşçvş Egemen Öztürk vazife esnasında arasında bulunduğu aracın kaza yapması sebebiyle şehit olmuştur. İzmirli şehidimize Allah’tan rahmet sevenlerine ve yakınlarına sabır metanet temenni ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun' dedi.

Öte yandan Karabağlar Kaymakamlığı, Karabağlar'ın Yurdoğdu Mahallesi'nde yaşamakta olan ailesine başsağlığı ve sabır mesajı yayınladı. Yayınlanan mesaj şöyle:

Ailesi Karabağlar Yurdoğlu Mahallesinde ikamet eden, Kars’ın Kağızman İlçesindeki devriye görevi esnasında, askeri aracın şarampole yuvarlanması kararı Şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Egemen ÖZTÜRK’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabırlar temenni ediyoruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları