İzmir tanıtım ofisleri açılıyor

Büyükşehir İzmir tanıtım ofislerinin fotoğrafı açılışlarını web sayfasında duyurdu.

İzmir tanıtım ofisleri açılıyor
08 Haziran 2021 - 17:14
Alanlarında profesyonel çeşitli akademisyen, iş adamı, bürokrat ve meslek örgütleri temsilcileri ile  İzmir ilinin ve Türkiye'nin tanınmış simalarının bir araya gelerek bu senenin Mart ayında kurmuş olduğu Dünya Kenti İzmir Derneği, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in katılımıyla Almanya'nın beş kentinde kurulmuş olan İzmir tanıtım ofislerinin fotoğrafı açılışlarını web sayfasında duyurdu.

İLK OFİSLER ALMANYA'DA

İş adamı Dr. Ahmet Güler'in başkanlığında kurulmuş olan, emekli Amerika Büyükelçisi Namık Kemal Tan, Londra Enerji Kulübü Mehmet Öğütçü, Türk Alman Bilimsel Araştırmalar Vakfı Başkanı Prof.Dr. Faruk Şen, Houston Üniversitesi Tarih Bölüm Başkanı Prof.Dr. Cengiz Şişman gibi pek çok tanınmış ismin danışman kurulu üyesi olduğu Dünya Kenti İzmir Derneği Berlin, Bremen, Frankfurt, Hamm ve Biefeld dahil olmak üzere Almanya'nın beş kentinde tamamlanan İzmir ofislerinin fotoğrafı açılışlarını yapacak.

RESMİ AÇILIŞ 9 HAZİRAN’DA

İzmir’in çok renkli ve çok sesli tarihinden aldığı dünya kenti vizyonunu 21. Yüzyıl gereklilikleriyle buluşturmak amacı ile yola çıktığını duyuran DİDER, 9 Haziran Çarşamba günü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, DİDER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Güler, DİDER Yönetim Kurulu üyeleri ve Almanya Ofis Başkanları ile zoom üzerinden online açılış gerçekleştirecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum