Karabağlar'da hafta sonu durmak yok

İzmir'in Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan günlerde olduğu gibi bu hafta sonu da ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirilen çalışmaları denetleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Karabağlar'da hafta sonu durmak yok
Editör: Ege Medyası
06 Haziran 2021 - 11:07
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu hafta sonu Vatan, Bahçelievler mahallelerinde asfalt serimi yapmış oldu. Bahriye Üçok, Özgür, Uzundere, Tahsin Yazıcı, Üçkuyular, General Kazım Özalp, Ali Fuat Cebesoy ve Refet Bele mahallelerinde yol, kaldırım ve tretuvar çalışması gerçekleştirildi. Salih Omurtak Mahallesi'nde merdiven emek harcaması yapıldı. Ayrıca Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri pek oldukca parkta kosa ve bakım çalışması yaptı.

Başkan Selvitopu çalışılan alanları birer birer ziyaret ederek, ekipleri yönlendirdi. Başkan Selvitopu, esnaf ve vatandaşlarla da söyleşi etti. Ziyaretlerde Salih Omurtak Mahalle Muhtarı Abdullah Karslıoğlu, Bahriye Üçok Mahalle Muhtarı Ramazan Özcan, Esenyalı Muhtarı Ali Rıza Üner ve Bahçelievler Muhtarı Mehmet Kösen de yer aldı.

'Var gücümüzle sahadayız'

Karabağlar Belediyesi'nin her zaman olduğu şeklinde hafta sonları da vargücüyle sahada olduğunu vurgulayan Başkan Selvitopu, “Hazırladığımız program doğrultusunda 58 mahallemiz, 3600 sokağımızdaki ihtiyaçları karşılamaya çaba ediyoruz. İlçemizde yaşamakta olan 500 000 insanımıza eşit hizmet götürmek amacı ile var gücümüzle sahadayız. Mütevazı bütçemize karşın şantiyelerimizdeki araç parklarını, son teknolojiye haiz makineler ile güçlendirdik. Asfalt kazımayı, sermeyi, parklardaki kosa çalışmalarını bu araçlarımız ile yapıyoruz. Aynı anlayış ile çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum