Karşıyaka'da Kent Sanat Söyleşileri

Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. Tarafından düzenlenen, şehire rengini, ruhunu ve neşesini bir kez daha kazandıracak olan açık hava söyleşilerinin ikincisi, Yazar Gülşah Elikbank’ın moderatörlüğünde Gazeteci Barış Terkoğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi 25. Ve 26. Dönem Milletvekili, PM Üyesi Eren Erdem’in katılımı ile 10 Haziran saat 19.00’da Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı’nda gerçekleşecek.

Karşıyaka'da Kent Sanat Söyleşileri
08 Haziran 2021 - 09:05
İzmir'de Karşıyakalıların yoğun rağbet gösterdiği Kent Sanat Söyleşileri’nde; aşktan, siyasete siyasetten hayata, dünden bugüne pek oldukca konu konuşuluyor. İzmir’in kültürel yaşamını hareketlendirmek ve şehrin ileri gelenlerinin bu sanatla alakalı atılımın bir parçası olarak söz sahibi olması için düzenlenen söyleşiler, toplumsal mesafe gözetilerek, her insana açık ve parasız dağıttığı şekilde gerçekleşiyor.

“SANATÇININ ÜRETMEYE BİZİM DE ONLARI ALKIŞLAMAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, "Sanatçının üretmeye bizim de onları alkışlamaya ihtiyacımız var. Pandemi süresince her şeyin yasaklandığı bir süreçte normalleşme ile beraber Kent'te Sanat Söyleşileri'ne başladık. Park Kafe'de her perşembe soluk alacağımız söyleşilere bütün hemşerilerimizi bekliyoruz." dedi.

Sanat havasını içinize çekerken, İzmir’in yaz akşamlarını hissedebileceğiniz bu söyleşiler perşembe günleri saat 19.00’da Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı’nda devam edecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum