Mehmet Ali Erbil'in yeni programındaki partneri kız oldu

Kaçış sendromu nedeniyle uzun süre hastanede tedavi gören ve şu anda durumu iyi olan ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil’in yeni projesindeki partneri belli oldu.

Mehmet Ali Erbil'in yeni programındaki partneri kız oldu
30 Mayıs 2021 - 11:03
Önceki  günlerde Çarkıfelek programıyla yeniden ekranlara döneceği belli olan Mehmet Ali Erbil’e programda kızı Yasmin Erbil eşlik edecek.

Evinin banyosunda düşerek yaralandıktan sonra eski hastalığı kaçış sendromu nüksettiği için 235 gün yoğun bakımda kalarak ölümden dönen Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haber geldi. İki yıldır tedavisine devam edilen şovmen, yeni yarışma programıyla izleyici karşısına çıkacak.

BABA KIZ SUNACAKLAR
Yıllarca başta ‘Çarkıfelek’ olmak üzere onlarca fenomen projeye imza atan Erbil’e bu defa kızı Yasmin Erbil’de eşlik edecek. Daha önce magazin programı sunan Yasmin Erbil, babasıyla ilk kez bir programda yer alacak. Polat Yağcı’nın şirketi Poll Production’un üstleneceği yarışma programı yakın zamanda ekrana gelecek. Erbil, Yağcı ve kızı Yasmin’in olduğu karede sözleşmeyi imzaladığı anı Instagram’dan paylaşarak, “Allah utandırmasın çok yakında kavuşuyoruz” diye yazdı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum