Mordoğan'da açılışa hazırlanan tesise saldırı

İzmir ilinin tatil yerlerinden Mordoğan'da Karaburun Belediyesi tarafından işletmeye hazırlanan Manal Koyu tesisi, kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı.

Mordoğan'da açılışa hazırlanan tesise saldırı
Editör: Ege Medyası
06 Haziran 2021 - 17:22
İzmir ilinin Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan'da belediyenin işletmeye hazırlamış olduğu tesise saldırıda bulunuldu.

Karaburun Belediyesi'nin Manal Koyu'nda işletmek suretiyle hazırlık yürütmüş olduğu tesiste, kimliği belgisiz kişiler tarafından 30 yakın çam ağacı kesilirken, tesisin duş sistemleri de tahrip edildi.

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, "Karşılaştığımız acı tablo yüzünden içimiz kan ağlıyor, yüreğimiz kanıyor! Mordoğan Manal Koyu'nda bu yaz işletmeciliğini yapmaya hazırlamış olduğumız tesisimizde bulunan 30’a yakın çam ağacımız, kendini bilmez vandallar tarafından katledildi. Vatandaşlarımızın kullanımında olan duş sistemlerimiz de tahrip edildi. Bu ahlaksızlığı, bu hainliği kimin yaptığını bulmak için derhal harekete geçtik ve Cumhuriyet Başsavcılığımıza ihbarında bulunduk. Sizlerin kutsal vergileri ile alınan bu kamu mallarına zarar veren kişilerle hakkaniyet huzurunda muhakkak hesaplaşacağız. Üzüntümüz gerçekten oldukça büyük" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum