Sedat Peker'den Akit'e: Kahpesiniz

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine ajan diyen yandaş Akit'e sert çıktı.

Sedat Peker'den Akit'e: Kahpesiniz
Editör: Ege Medyası
06 Haziran 2021 - 11:14
Sedat Peker, "Elinizde bir tane kayıt var mı benim muhbirlik yaptığıma dair. Şu kadar gizmen koruyor diyorsunuz, sayısını saymışsınız. Namussuzluk niye yapıyorsunuz bir resim yayınlasanıza. Ulan kahpesiniz ya" dedi.

Peker, şunları dile getirdi:

"Akit medya grubuna makara yapmayacağım. Beraber sofra kurduk yiyecek yedik. Ama söyleyecek kelamlarım var onlara. Bu Akit TV’nin Yazı İşleri Müdürü var; Murat Alan. İyi bir erkek, genç bir arkadaş. Kardeşim sen saldırıya uğradığında hastaneye ilk gelenlerden biri ben değil miydim? En sevdiğim silahım 45’lik sana verip, “Seni çocuğunun yanında dövdüler. Bir baba çocuğunun yanında dayak yememeli, bir daha gelirlerse hepsini vur, sana cezaevinde ben bakacağım” demedim mi kardeş. Biz göz göze baktık, o kadar muhabbet ettik seninle. Bu vakası buraya ben mi getirdim. “Suç örgütü”. Göreceksiniz, sen hariç Murat. Ama diyebilirdin ‘Bu adam her şeyi yapardı, muhbirlik ne’ diyebilirdin. Bu iyi mi bir ayıp. Bu haberi yapıyorsunuz. Elinizde bir tane delil var mı benim muhbirlik yaptığıma dair. Şevki hocam çocukluğumdan beri senin kasetlerini dinliyorum. Çoluğumun çocuğumun parasını yolladım. Diyemedin mi bu adam ajan değil diye. Bir özür beklemiştim. Olayı buraya siz getirdiniz."

"Bu haberi yapıyorsunuz. Elinizde bir adet kayıt var mı benim muhbirlik yaptığıma dair. Şu kadar ajan koruyor diyorsunuz, sayısını saymışsınız. Namussuzluk niye yapıyorsunuz bir fotoğraf yayınlasanıza. Ulan kahpesiniz ya."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları