Sosyal medyadaki akıma o da uydu! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Marlon Brando paylaşımı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da Twitter'a damgasını vuran #20liyaşlarchallenge akımına katıldı. Esprili bir paylaşımda bulunan Bakan Selçuk, gençlik fotoğrafı yerine ünlü Hollywood oyuncusu Marlon Brando'nun gençlik fotoğrafını koydu.

Sosyal medyadaki akıma o da uydu! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Marlon Brando paylaşımı
05 Mayıs 2021 - 01:44

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, #20liyaşlarchallenge akımına katılmak için sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı.

Bakan Selçuk, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafa, "Taşınırken gençlik fotoğraflarımı kaybetmiştim ama elimde bir tane kalmış" notunu düştü.

MARLON BRANDO'NUN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Selçuk'un 'Kendi fotoğrafım' diye paylaştığı fotoğraf Marlon Brando'ya ait çıktı. Selçuk'un esprili paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

Taşınırken gençlik fotoğraflarımı kaybetmiştim ama elimde bir tane kalmış :) #20liyaslarchallenge pic.twitter.com/wxol3drmj0

— Ziya Selçuk (@ziyaselcuk) May 4, 2021

 

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ Plajda güneşlenen kadına ''Buraya uygun değilsin'' baskısı AK Parti'den intihar eden piyade er Sarmaşık'ın ailesine ziyaret Tozları vakumlayıp dertten kurtarıyor! Demirbaş haline geldi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum